Panattoni Park Poznań I wynajęty w 100%

C

29-05-2010

{modal href="/images/stories/panattoni1_big.jpg"} {/modal}Panattoni Europe, globalny przedstawiciel rynku nieruchomoœści przemysłowych poinformował o ekspansji klienta w Panattoni Park Poznań I. Firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zwiększyła powierzchnię najmu o 5 400 m2, tym samym Panattoni Park Poznań I został wynajęty w całoœści.Klient Panattoni Europe, firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o, lider na rynku usług magazynowania i dystrybucji produktów o wysokiej wartoœści, przedłużył umowę najmu z deweloperem. Dotyczy ona dotychczas zajmowanej powierzchni w Panattoni Park Poznań I. Dodatkowo, Najemca zwiększył powierzchnię najmu o ponad 5 400 m2, z czego 324 m2 stanowią biura zaœ 5 077 m2 magazyn. Łącznie, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zajmuje ponad 8 000 powierzchni w parku. Magazyn jest przeznaczony do składowania i dystrybucji dóbr na terenie północnej i zachodniej części Polski. - Cieszymy się z przedłużenia współpracy, przy jednoczesnym wynajęciu dodatkowej powierzchni przez tak renomowaną firmę logistyczną - powiedział Maciej Stacha, Senior Development Manager, Panattoni Europe. - Jest to dla nas najlepsza nagroda za rzetelną pracę i jednocześnie  potwierdzenie naszych kompetencji. Potwierdza to również Robert Olejniczak, Country Warehouse Manager, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o.: dogodne położenie parku, jego funkcjonalnośœć oraz wysoka i profesjonalna obsługa przez zespół Panattoni Europe, nie pozostawiały wątpliwoœści o dalszej współpracy i jej ekspansji.Panattoni Park Poznań I to centrum dystrybucyjne o powierzchni 124 000 m2. Wraz z innymi obiektami dewelopera w tym regionie – Panattoni Park Poznań II i Panattoni Park Robakowo, zajmuje 243 000 m2 powierzchni przemysłowej, co stanowi prawie 1/3 całkowitej podaży magazynów w Wielkopolsce. Panattoni Park Poznań I znajduje się 13 km od centrum Poznania, w miejscowoœci Gądki. Park jest położony wzdłuż krajowej drogi ekspresowej S11, 1200 m w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11. 
{modal href=”/images/stories/panattoni1_big.jpg”}

{/modal}Panattoni Europe, globalny przedstawiciel rynku nieruchomoœści przemysłowych poinformował o ekspansji klienta w Panattoni Park Poznań I. Firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zwiększyła powierzchnię najmu o 5 400 m2, tym samym Panattoni Park Poznań I został wynajęty w całoœści.

Klient Panattoni Europe, firma Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o, lider na rynku usług magazynowania i dystrybucji produktów o wysokiej wartoœści, przedłużył umowę najmu z deweloperem. Dotyczy ona dotychczas zajmowanej powierzchni w Panattoni Park Poznań I. Dodatkowo, Najemca zwiększył powierzchnię najmu o ponad 5 400 m2, z czego 324 m2 stanowią biura zaœ 5 077 m2 magazyn. Łącznie, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o. zajmuje ponad 8 000 powierzchni w parku. Magazyn jest przeznaczony do składowania i dystrybucji dóbr na terenie północnej i zachodniej części Polski.

Cieszymy się z przedłużenia współpracy, przy jednoczesnym wynajęciu dodatkowej powierzchni przez tak renomowaną firmę logistyczną – powiedział Maciej Stacha, Senior Development Manager, Panattoni Europe. – Jest to dla nas najlepsza nagroda za rzetelną pracę i jednocześnie  potwierdzenie naszych kompetencji. Potwierdza to również Robert Olejniczak, Country Warehouse Manager, Compania de Distribution Integral Logista Polska Sp. z o.o.: dogodne położenie parku, jego funkcjonalnośœć oraz wysoka i profesjonalna obsługa przez zespół Panattoni Europe, nie pozostawiały wątpliwoœści o dalszej współpracy i jej ekspansji.

Panattoni Park Poznań I to centrum dystrybucyjne o powierzchni 124 000 m2. Wraz z innymi obiektami dewelopera w tym regionie – Panattoni Park Poznań II i Panattoni Park Robakowo, zajmuje 243 000 m2 powierzchni przemysłowej, co stanowi prawie 1/3 całkowitej podaży magazynów w Wielkopolsce. Panattoni Park Poznań I znajduje się 13 km od centrum Poznania, w miejscowoœci Gądki. Park jest położony wzdłuż krajowej drogi ekspresowej S11, 1200 m w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11.
 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C