Panattoni Park Wrocław II wynajęty w całości

C

25-04-2013

  Panattoni Europe poinformował o całkowitym wynajęciu Panattoni Park Wrocław II. Nowym klientem jest jeden z kluczowych operatorów logistycznych: Pantos Logistics Poland, który zajmie ponad 6 000 mkw. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Jones Lang LaSalle.       Operator zapewnia kompleksowe usługi w zakresie spedycji drogowej, morskiej, a także lotniczej oraz magazynowania i obsługi celnej. W Panattoni Park Wrocław II klient zajmie ponad 6 000 mkw , z czego 5 617 mkw przeznaczone zostanie na magazyn, zaś 390 mkw na biura. Panattoni Park Wrocław II  składa się z dwóch obiektów, o łącznej powierzchni 60 600 mkw. Położony jest wzdłuż krajowej autostrady A4, bezpośrednio przy węźle Pietrzykowice, gdzie krzyżują się drogi A4, E67, A8 - obwodnicy Wrocławia. Projekt zlokalizowany jest 14 km od centrum Wrocławia, w Nowej Wsi Wrocławskiej, około 13 km od międzynarodowego lotniska we Wrocławiu.  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

wroclawIIPanattoni Europe poinformował o całkowitym wynajęciu Panattoni Park Wrocław II. Nowym klientem jest jeden z kluczowych operatorów logistycznych: Pantos Logistics Poland, który zajmie ponad 6 000 mkw. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Jones Lang LaSalle.

 

 

 


Operator zapewnia kompleksowe usługi w zakresie spedycji drogowej, morskiej, a także lotniczej oraz magazynowania i obsługi celnej. W Panattoni Park Wrocław II klient zajmie ponad 6 000 mkw , z czego 5 617 mkw przeznaczone zostanie na magazyn, zaś 390 mkw na biura.


Panattoni Park Wrocław II  składa się z dwóch obiektów, o łącznej powierzchni 60 600 mkw. Położony jest wzdłuż krajowej autostrady A4, bezpośrednio przy węźle Pietrzykowice, gdzie krzyżują się drogi A4, E67, A8 – obwodnicy Wrocławia.


Projekt zlokalizowany jest 14 km od centrum Wrocławia, w Nowej Wsi Wrocławskiej, około 13 km od międzynarodowego lotniska we Wrocławiu.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C