Panattoni szyje na miarę w Ożarowie dla NEUCA S.A.

C

11-05-2010

_ Panattoni Europe, globalny przedstawiciel  rynku nieruchomości przemysłowych, rozbudowuje Panattoni Park Ożarów dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.). Nowa inwestycja jest szyta na miarę i w pełni dostosowana do wymagań i procedur obwiązujących w branży farmaceutycznej.To już trzecia i ostatnia faza budowy Panattoni Park Ożarów, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia. Zleceniodawcą inwestycji o powierzchni 20 100 m2 jest firma NEUCA S.A. Nowy obiekt typu build-to-suit (BTS) powstanie według rozbudowanej specyfikacji technicznej i będzie najnowocześniejszym w tej branży. To pozwoli Najemcy na sprawną i jeszcze lepszą obsługę aptek oraz szybszy proces kompletacji i transferu artykułów farmaceutycznych. Budynek będzie składać się z magazynu o powierzchni około 18.050 m2 oraz 2.050 m2 powierzchni biurowej i socjalnej. generic tramadol price buy antabuse cheap zoloft without buy diflucan online no prescription celexa online generic zostavax price buy lasix online generic ampicillin how to buy combivent online order zoloft online no prescription buy bactrim Panattoni Park Ożarów to pierwsza z dwóch inwestycji BTS realizowanych przez Panattoni Europe dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.) i jednocześnie kolejny obiekt BTS budowany dla wymagającej branży farmaceutycznej. Drugi obiekt powstanie w okolicach Poznania, wspólnie z ożarowskim zastąpi i uzupełni funkcjonujące obecnie magazyny NEUCA S.A. w obu miastach. Zastosujemy w nim najnowszej generacji technologię magazynową, dzięki której większa część zamówień będzie realizowana automatycznie. Natomiast strategiczna dla funkcjonowania naszej firmy lokalizacja zoptymalizuje łańcuch dostaw Grupy powiedział Robert Piątek, wiceprezes zarządu Neuca S.A.
_
Panattoni Europe, globalny przedstawiciel  rynku nieruchomości przemysłowych, rozbudowuje Panattoni Park Ożarów dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.). Nowa inwestycja jest szyta na miarę i w pełni dostosowana do wymagań i procedur obwiązujących w branży farmaceutycznej.

To już trzecia i ostatnia faza budowy Panattoni Park Ożarów, która rozpoczęła się pod koniec kwietnia. Zleceniodawcą inwestycji o powierzchni 20 100 m2 jest firma NEUCA S.A. Nowy obiekt typu build-to-suit (BTS) powstanie według rozbudowanej specyfikacji technicznej i będzie najnowocześniejszym w tej branży. To pozwoli Najemcy na sprawną i jeszcze lepszą obsługę aptek oraz szybszy proces kompletacji i transferu artykułów farmaceutycznych. Budynek będzie składać się z magazynu o powierzchni około 18.050 m2 oraz 2.050 m2 powierzchni biurowej i socjalnej.

PROMOCJA

PROMOCJA

Panattoni Park Ożarów to pierwsza z dwóch inwestycji BTS realizowanych przez Panattoni Europe dla firmy NEUCA S.A. (dawniej Torfarm S.A.) i jednocześnie kolejny obiekt BTS budowany dla wymagającej branży farmaceutycznej. Drugi obiekt powstanie w okolicach Poznania, wspólnie z ożarowskim zastąpi i uzupełni funkcjonujące obecnie magazyny NEUCA S.A. w obu miastach. Zastosujemy w nim najnowszej generacji technologię magazynową, dzięki której większa część zamówień będzie realizowana automatycznie. Natomiast strategiczna dla funkcjonowania naszej firmy lokalizacja zoptymalizuje łańcuch dostaw Grupy powiedział Robert Piątek, wiceprezes zarządu Neuca S.A.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C