Partner Logistic z siecią Tesco

C

04-09-2013

Spółka Partner Logistic rozpoczęła współpracę logistyczną z Tesco Polska.                 Zakres współpracy obejmuje dostawy artykułów spożywczych i przemysłowych do wszystkich polskich sklepów sieci Tesco. Zaowocuje ona również stworzeniem docelowo ponad 200 nowych miejsc pracy, co istotnie wpłynie na poprawę sytuacji na lokalnym rynku w rejonie Wolborza.   - Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie zaufała jedna z wiodących w Polsce sieci handlowych. Dla naszej spółki to wyjątkowa szansa na rozwój ? mówi Krzysztof Apostolidis, prezes zarządu Partner Logistic.   - Współpraca z Partner Logistic przyczyni się do dalszej poprawy dostępności towarów dla klientów Tesco ? dodaje Sławomir Mrożek, project manager Tesco Polska.    

partner-logisticic-tescoSpółka Partner Logistic rozpoczęła współpracę logistyczną z Tesco Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakres współpracy obejmuje dostawy artykułów spożywczych i przemysłowych do wszystkich polskich sklepów sieci Tesco. Zaowocuje ona również stworzeniem docelowo ponad 200 nowych miejsc pracy, co istotnie wpłynie na poprawę sytuacji na lokalnym rynku w rejonie Wolborza.

 

Cieszymy się, że to właśnie naszej firmie zaufała jedna z wiodących w Polsce sieci handlowych. Dla naszej spółki to wyjątkowa szansa na rozwój ? mówi Krzysztof Apostolidis, prezes zarządu Partner Logistic.

 

Współpraca z Partner Logistic przyczyni się do dalszej poprawy dostępności towarów dla klientów Tesco ? dodaje Sławomir Mrożek, project manager Tesco Polska.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C