Paweł Sapek Nowym Szefem Prologis na Polskę

C

21-07-2014

Prologis, Inc. (NYSE: PLD) poinformował, że Paweł Sapek dołączy do Prologis jako Senior Vice President i Country Manager na Polskę.         Na tym stanowisku będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.   Paweł Sapek posiada 18-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i zarządzaniu projektami. Swoją karierę rozwijał w Segro Poland, gdzie początkowo zajmował pozycję dyrektora regionalnego na Polskę Południową, a następnie awansował na dyrektora odpowiedzialnego za rozwój spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zdobywał pracując w spółkach OVE ARUP & Partner International LTD i Morrison Knudsen.   Ukończył studia na kierunku marketing i zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.   „Bogate doświadczenie w zakresie budowy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jego znajomość branż naszych klientów czyni Pawła bardzo cennym nabytkiem dla naszego zespołu w Polsce – powiedział Ben Bannatyne, Managing Director Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią. „Jestem przekonany, że dzięki wiedzy  i kompetencjom Pawła wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom, co docenią zarówno nasi klienci,  jak i inwestorzy.”  

prologis-pawel-sapekPrologis, Inc. (NYSE: PLD) poinformował, że Paweł Sapek dołączy do Prologis jako Senior Vice President i Country Manager na Polskę.

 

 

 

 

Na tym stanowisku będzie odpowiadał za zarządzanie działalnością inwestycyjną i operacyjną spółki w Polsce.

 

Paweł Sapek posiada 18-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i zarządzaniu projektami. Swoją karierę rozwijał w Segro Poland, gdzie początkowo zajmował pozycję dyrektora regionalnego na Polskę Południową, a następnie awansował na dyrektora odpowiedzialnego za rozwój spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Doświadczenie zdobywał pracując w spółkach OVE ARUP & Partner International LTD i Morrison Knudsen.

 

Ukończył studia na kierunku marketing i zarządzanie w Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

„Bogate doświadczenie w zakresie budowy nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jego znajomość branż naszych klientów czyni Pawła bardzo cennym nabytkiem dla naszego zespołu w Polsce – powiedział Ben Bannatyne, Managing Director Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią. „Jestem przekonany, że dzięki wiedzy  i kompetencjom Pawła wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom, co docenią zarówno nasi klienci,  jak i inwestorzy.”

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C