PEKAES dla Trouw Nutrition

C

03-02-2016

PEKAES SA nawiązała współpracę z firmą Trouw Nutrition – producentem suplementów i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Firma jest odpowiedzialna za obsługę krajowych dostaw drobnicowych oraz części międzynarodowego transportu całopojazdowego.       Ze względu na specyfikę wytwarzanych produktów Trouw Nutrition poszukiwała partnera, który będzie mógł sprostać wielu wyzwaniom. Kluczowym było szybkie dostarczanie wysyłanych towarów do docelowych odbiorców. PEKAES SA zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu Trouw Nutrition korzysta z gwarancji realizacji wysyłki jeszcze w dniu jej zgłoszenia i dostarczenia przesyłek w dniu następnym. Rozległa sieć dystrybucyjna operatora umożliwia zapewnienie klientowi terminowości zgodnej z jego oczekiwaniami. – Współpraca z Trouw Nutrition oparta jest na jakości dostaw PEKAES SA oferowanych przez naszą sieć i dostawy bezpośrednie. Cieszę się, że świadczone przez nas usługi stały się częścią wspólnego rozwoju i zadowolenia Klienta – wyjaśnia Piotr Kowalik, dyrektor ds. sprzedaży usług TSL w PEKAES SA. PEKAES jest operatorem logistycznym posiadającym doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami stosującymi systemy HACCP. W ten sposób jest w stanie realizować usług w zgodzie z wymogami dotyczącymi magazynowania i transportu żywności. W ramach nawiązanej współpracy PEKAES SA zapewnia zintegrowaną informację dla klienta, opiekę handlowo-operacyjną oraz rozwiązania informatyczne.  

PEKAES Trouw Nutrition 1PEKAES SA nawiązała współpracę z firmą Trouw Nutrition – producentem suplementów i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Firma jest odpowiedzialna za obsługę krajowych dostaw drobnicowych oraz części międzynarodowego transportu całopojazdowego.

 

 

 

Ze względu na specyfikę wytwarzanych produktów Trouw Nutrition poszukiwała partnera, który będzie mógł sprostać wielu wyzwaniom. Kluczowym było szybkie dostarczanie wysyłanych towarów do docelowych odbiorców. PEKAES SA zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu Trouw Nutrition korzysta z gwarancji realizacji wysyłki jeszcze w dniu jej zgłoszenia i dostarczenia przesyłek w dniu następnym. Rozległa sieć dystrybucyjna operatora umożliwia zapewnienie klientowi terminowości zgodnej z jego oczekiwaniami.

Współpraca z Trouw Nutrition oparta jest na jakości dostaw PEKAES SA oferowanych przez naszą sieć i dostawy bezpośrednie. Cieszę się, że świadczone przez nas usługi stały się częścią wspólnego rozwoju i zadowolenia Klienta – wyjaśnia Piotr Kowalik, dyrektor ds. sprzedaży usług TSL w PEKAES SA.

PEKAES jest operatorem logistycznym posiadającym doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami stosującymi systemy HACCP. W ten sposób jest w stanie realizować usług w zgodzie z wymogami dotyczącymi magazynowania i transportu żywności.

W ramach nawiązanej współpracy PEKAES SA zapewnia zintegrowaną informację dla klienta, opiekę handlowo-operacyjną oraz rozwiązania informatyczne.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C