PEKAES otwiera się na Czechy

C

25-10-2013

Do końca roku klienci PEKAES mogą skorzystać z promocyjnych cen spedycji  z i do Czech. Największa polska firmy w branży TSL pozyskała nowego, znaczącego partnera u sąsiadów ? firmę Bohemia Cargo.           PEKAES wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pozyskał nowego partnera na terenie Czech - firmę Bohemia Cargo, która działa na tamtejszym rynku od przeszło 16 lat. W związku z tym wszyscy klienci, którzy skorzystają z usług polskiego operatora logistycznego na kierunku Czech, do końca roku mogą liczyć na atrakcyjną ofertę cenową.   Dzięki nowemu partnerowi, PEKAES będzie mógł zaoferować teraz jeszcze krótszy termin dostawy i lepszy serwis. PEKAES uruchomił na tym kierunku trzy stałe linie w tygodniu. Docelowo planowane jest zwiększenie częstotliwości przewozów do nawet pięciu tygodniowo, czyli codziennie.   Wartość wymiany handlowej pomiędzy Polską a Czechami wzrosła w 2012 r. do 15 mld euro. Eksport wyniósł 7,4 mld euro, a import 7,7 mld euro. Polska jest obecnie trzecim, po Niemczech i Słowacji, partnerem Czech pod względem eksportu i importu.  

pekaeslogoDo końca roku klienci PEKAES mogą skorzystać z promocyjnych cen spedycji  z i do Czech. Największa polska firmy w branży TSL pozyskała nowego, znaczącego partnera u sąsiadów ? firmę Bohemia Cargo.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

PEKAES wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pozyskał nowego partnera na terenie Czech – firmę Bohemia Cargo, która działa na tamtejszym rynku od przeszło 16 lat. W związku z tym wszyscy klienci, którzy skorzystają z usług polskiego operatora logistycznego na kierunku Czech, do końca roku mogą liczyć na atrakcyjną ofertę cenową.

 

Dzięki nowemu partnerowi, PEKAES będzie mógł zaoferować teraz jeszcze krótszy termin dostawy i lepszy serwis. PEKAES uruchomił na tym kierunku trzy stałe linie w tygodniu. Docelowo planowane jest zwiększenie częstotliwości przewozów do nawet pięciu tygodniowo, czyli codziennie.

 

Wartość wymiany handlowej pomiędzy Polską a Czechami wzrosła w 2012 r. do 15 mld euro. Eksport wyniósł 7,4 mld euro, a import 7,7 mld euro. Polska jest obecnie trzecim, po Niemczech i Słowacji, partnerem Czech pod względem eksportu i importu.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C