PEKAES pomógł Fundacji Ronalda McDonalda w zbiórce ubrań, żywności i sprzętu

C

11-12-2010

  {modal href="/images/stories/frm_pekaes1_big.jpg"}{/modal}Wielka Warszawska Zbiórka dla Szprotawy trwała tydzień i właśnie dziś się zakończyła. PEKAES dostarczył do Szprotawy ponad 3 tony rzeczy. Były wśród nich także rzeczy zebrane przez Apreo Logistics! Cel łączy!      Wszystko zaczęło się we wtorek 30 listopada od prośby - apelu Edyty Czeczkovej, polskiej Czeszki ze Szprotawy, nominowanej w tym roku do tytułu "społecznika roku 2010". - Prosząc Fundację Ronalda McDonalda o pomoc tak naprawdę nie liczyłam na nic. Chciałam powiedzieć komuś, kto pracuje z ludźmi z takich miasteczek jak nasze, o tym, jak żyjemy i co się u nas dzieje. Chciałam, żeby o nas pamiętano. A tu chwilę potem okazuje się, że już rusza WIELKA WARSZAWSKA ZBIÓRKA DLA SZPROTAWY i że są pierwsze duże firmy, z dużymi zespołami, gdzie Fundacja znalazła chętnych do pomocy i że ktoś wszystko dostarczy Szprotawie bezpłatnie. Wielka radość, euforia - trudno o dobre słowa! Dziękuję w imieniu nas wszystkich!      Jacek Machocki - prezes PEKAES - na prośbę Fundacji o pomoc w organizacji podjęć, pakowania i wysyłki odpowiedział natychmiast i był pierwszą osobą, która została poproszona o pomoc, i od której cała akcja się zaczęła!   W zbiórkę rzeczy w Warszawie zaangażowały się zespoły firm: AGORA, Apreo Logistics, Bacha, EOS TSQ, Grupa ETENDARD i Inwestor tv, GIANT, INTERSPORT, JLT, MARSH i Mercer oraz PLUS.   Rola PEKAES była podwójna. Operator logistyczny nie tylko zebrał rzeczy od firm w Warszawie ale zbierał także sam w swojej siedzibie w Błoniu. Dostawa do Szprotawy została zrealizowana dziś o 9.00. Zebrano ponad 3 tony rzeczy!     "Fundacja Ronalda McDonalda ma kontakty, umiejętność budowania grup przyjaciół i zdolności organizacyjne - tyle i aż tyle" - podsumowuje prof. Adam Jelonek z Fundacji. "Dziękujemy WSZYSTKIM firmom i Osobom prywatnym za pomoc!'"   Wszystko o zbiórce i jej celu na Facebooku w profilu Fundacji Ronalda McDonalda.    Więcej o Fundacji na www.frm.org.pl.

 

{modal href=”/images/stories/frm_pekaes1_big.jpg”}frm_pekaes1{/modal}Wielka Warszawska Zbiórka dla Szprotawy trwała tydzień i właśnie dziś się zakończyła. PEKAES dostarczył do Szprotawy ponad 3 tony rzeczy. Były wśród nich także rzeczy zebrane przez Apreo Logistics! Cel łączy!  
 


 

Wszystko zaczęło się we wtorek 30 listopada od prośby – apelu Edyty Czeczkovej, polskiej Czeszki ze Szprotawy, nominowanej w tym roku do tytułu “społecznika roku 2010”.


– Prosząc Fundację Ronalda McDonalda o pomoc tak naprawdę nie liczyłam na nic. Chciałam powiedzieć komuś, kto pracuje z ludźmi z takich miasteczek jak nasze, o tym, jak żyjemy i co się u nas dzieje. Chciałam, żeby o nas pamiętano. A tu chwilę potem okazuje się, że już rusza WIELKA WARSZAWSKA ZBIÓRKA DLA SZPROTAWY i że są pierwsze duże firmy, z dużymi zespołami, gdzie Fundacja znalazła chętnych do pomocy i że ktoś wszystko dostarczy Szprotawie bezpłatnie. Wielka radość, euforia – trudno o dobre słowa! Dziękuję w imieniu nas wszystkich!   

 

Jacek Machocki – prezes PEKAES – na prośbę Fundacji o pomoc w organizacji podjęć, pakowania i wysyłki odpowiedział natychmiast i był pierwszą osobą, która została poproszona o pomoc, i od której cała akcja się zaczęła!

 

W zbiórkę rzeczy w Warszawie zaangażowały się zespoły firm: AGORA, Apreo Logistics, Bacha, EOS TSQ, Grupa ETENDARD i Inwestor tv, GIANT, INTERSPORT, JLT, MARSH i Mercer oraz PLUS.

 

Rola PEKAES była podwójna. Operator logistyczny nie tylko zebrał rzeczy od firm w Warszawie ale zbierał także sam w swojej siedzibie w Błoniu. Dostawa do Szprotawy została zrealizowana dziś o 9.00. Zebrano ponad 3 tony rzeczy!

   

“Fundacja Ronalda McDonalda ma kontakty, umiejętność budowania grup przyjaciół i zdolności organizacyjne – tyle i aż tyle” – podsumowuje prof. Adam Jelonek z Fundacji. “Dziękujemy WSZYSTKIM firmom i Osobom prywatnym za pomoc!’ 
 
Wszystko o zbiórce i jej celu na Facebooku w profilu Fundacji Ronalda McDonalda.  
 

Więcej o Fundacji na www.frm.org.pl.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C