PEKAES SA wyróżniony

C

29-06-2016

PEKAES SA zdobył pierwsze miejsce w kategorii operatorów logistycznych, którzy jako główne źródło dochodów zadeklarowali spedycję. PEKAES otrzymał również wyróżnienie za przychody z działalności TSL w roku 2015. W 21. edycji rankingu TSL koordynowanego przez prof. Halinę Brdulak z SGH, we współpracy z firmą CLUE wzięły udział 62 firmy.   Wartość ze sprzedaży PEKAES w obszarze spedycji w roku 2015 wyniosła 706 419 tys. zł. Spółka uplasowała się także na szóstym miejscu w zestawieniu firm wg wielkości przychodów w branży TSL w roku 2015. PEKAES na tle innych operatorów logistycznych oferuje także najwięcej -  9 usług w ramach TSL. Ponadto dynamika zysku brutto w spółce w porównaniu rok do roku wyniosła 121,09%. − Zajęcie pierwszego miejsca w kategorii największych operatorów pod względem przychodów ze sprzedaży w spedycji w roku 2015 to ogromne wyróżnienie. Zebrane laury są dla nas zaszczytem i mobilizują nas do dalszej pracy. Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla rozwoju naszej spółki, a  rok 2016 zapowiada się równie obiecująco. Cieszy nas w szczególności dwucyfrowa dynamika wzrostu naszej flagowej usługi – dystrybucji drobnicowej w kraju i zagranicą  – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.  

PEKAES wyróżnienie 2016 1PEKAES SA zdobył pierwsze miejsce w kategorii operatorów logistycznych, którzy jako główne źródło dochodów zadeklarowali spedycję. PEKAES otrzymał również wyróżnienie za przychody z działalności TSL w roku 2015. W 21. edycji rankingu TSL koordynowanego przez prof. Halinę Brdulak z SGH, we współpracy z firmą CLUE wzięły udział 62 firmy.

 

Wartość ze sprzedaży PEKAES w obszarze spedycji w roku 2015 wyniosła 706 419 tys. zł. Spółka uplasowała się także na szóstym miejscu w zestawieniu firm wg wielkości przychodów w branży TSL w roku 2015. PEKAES na tle innych operatorów logistycznych oferuje także najwięcej –  9 usług w ramach TSL. Ponadto dynamika zysku brutto w spółce w porównaniu rok do roku wyniosła 121,09%.

Zajęcie pierwszego miejsca w kategorii największych operatorów pod względem przychodów ze sprzedaży w spedycji w roku 2015 to ogromne wyróżnienie. Zebrane laury są dla nas zaszczytem i mobilizują nas do dalszej pracy. Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla rozwoju naszej spółki, a  rok 2016 zapowiada się równie obiecująco. Cieszy nas w szczególności dwucyfrowa dynamika wzrostu naszej flagowej usługi – dystrybucji drobnicowej w kraju i zagranicą  – powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C