Piąty magazyn w Kraków Airport Logistics Centre

C

10-07-2014

Goodman rozpoczął budowę piątego magazynu w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Obiekt o powierzchni 11 000 m2 budowany jest spekulacyjnie.           Nowy magazyn to już czwarty obiekt w ramach Kraków Airport Logistics Centre, którego budowa rozpoczyna się spekulacyjnie. W poprzednich przypadkach magazyny były wynajęte w całości jeszcze przed oddaniem do użytku. Magazyn może zostać podzielony na mniejsze jednostki zgodnie z zapotrzebowaniem klientów oraz będzie wyposażony w powierzchnie biurowe i socjalne.   Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2014 r., a ich zakończenie planowane jest na listopad 2014 r.   - Podaż powierzchni magazynowej na rynku krakowskim jest bardzo ograniczona ze względu na brak terenów pod tego typu inwestycje. Na tym tle, lokalizacja centrum logistycznego Goodman - blisko miasta i bezpośrednio przy głównych drogach - jest wyjątkowa. Elastyczny projekt centrum idealnie wpasowuje się w aktualne potrzeby rynku, w szczególności w zapotrzebowanie na małe obiekty – mówi Tomasz Kasperowicz, Dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International.

goodman-krakowGoodman rozpoczął budowę piątego magazynu w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Obiekt o powierzchni 11 000 m2 budowany jest spekulacyjnie.

 

 

 

 

 

Nowy magazyn to już czwarty obiekt w ramach Kraków Airport Logistics Centre, którego budowa rozpoczyna się spekulacyjnie. W poprzednich przypadkach magazyny były wynajęte w całości jeszcze przed oddaniem do użytku. Magazyn może zostać podzielony na mniejsze jednostki zgodnie z zapotrzebowaniem klientów oraz będzie wyposażony w powierzchnie biurowe i socjalne.

 

Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2014 r., a ich zakończenie planowane jest na listopad 2014 r.

 

– Podaż powierzchni magazynowej na rynku krakowskim jest bardzo ograniczona ze względu na brak terenów pod tego typu inwestycje. Na tym tle, lokalizacja centrum logistycznego Goodman – blisko miasta i bezpośrednio przy głównych drogach – jest wyjątkowa. Elastyczny projekt centrum idealnie wpasowuje się w aktualne potrzeby rynku, w szczególności w zapotrzebowanie na małe obiekty – mówi Tomasz Kasperowicz, Dyrektor Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C