Pierwsi przewoźnicy z Polski jeżdżą dla Cargonexx

C

20-12-2016

PTH Transhand należy do jednych z pierwszych firm transportowych z Polski, które realizuje przewozy ładunków dla firmy Cargonexx z Hamburga. „Wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami, a zapłata za transport jest naprawdę bardzo szybka” - mówi pracownik firmy PTH Transhand ze Słubic. Już ponad 300 firm transportowych z Polski zarejestrowało się na stronie Cargonexx. Z tygodnia na tydzień sieć transportowa Cargonexx zwiększa się o kolejnych 40-60 przewoźników. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest zupełnie bezpłatne. Zapłata za transport następuje do 5 dni od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów przewozowych. Przewoźnicy rejestrują się, zapisują w systemie swoje ulubione trasy, na których przewożą, a następnie są automatycznie informowani o dostępnych ładunkach. W ten sposób każda firma transportowa oszczędza na czasie i wykorzystuje optymalnie swoje zasoby transportowe. Prezes firmy Cargonexx, Rolf-Dieter Lafrenz twierdzi, że Cargonexx to przyszłość transportu drogowego.

CxxPTH Transhand należy do jednych z pierwszych firm transportowych z Polski, które realizuje przewozy ładunków dla firmy Cargonexx z Hamburga.

„Wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami, a zapłata za transport jest naprawdę bardzo szybka” – mówi pracownik firmy PTH Transhand ze Słubic. Już ponad 300 firm transportowych z Polski zarejestrowało się na stronie Cargonexx. Z tygodnia na tydzień sieć transportowa Cargonexx zwiększa się o kolejnych 40-60 przewoźników. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest zupełnie bezpłatne. Zapłata za transport następuje do 5 dni od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych dokumentów przewozowych. Przewoźnicy rejestrują się, zapisują w systemie swoje ulubione trasy, na których przewożą, a następnie są automatycznie informowani o dostępnych ładunkach. W ten sposób każda firma transportowa oszczędza na czasie i wykorzystuje optymalnie swoje zasoby transportowe. Prezes firmy Cargonexx, Rolf-Dieter Lafrenz twierdzi, że Cargonexx to przyszłość transportu drogowego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C