Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych

C

18-05-2011

Już niebawem w Warszawie odbędzie się Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. Miesięcznik TSL Biznes objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.   Wielu z nas przemieszczając się codziennie do pracy czy sklepu nie odczuwa barier, które nas otaczają. Dostęp do czytelnej informacji w transporcie publicznym to jedna z nich. Większość sprawnych fizycznie osób nie przykłada większej wagi np. do wysokości umieszczenia rozkładu jazdy czy jego czytelności. Tymczasem stanowi to problem dla osób niepełnosprawnych. Dla nich brak pełnej funkcjonalności ciała sprawia, że sprawne przemieszczanie się autobusem lub tramwajem staje się wyzwaniem. Perspektywę postrzegania infrastruktury przystankowej z punktu widzenia osób niepełnosprawnych zaprezentuje podczas Kongresu p. Krzysztof Kaperczak z Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Warto bliżej poznać firmy uczestniczące w naszym Kongresie. Po raz pierwszy w gronie sponsorów PKITS znalazł się Confidex z Finlandii. To wiodącym w skali światowej dostawca wysokiej wydajności bezstykowych biletów oraz etykiet RFID (Radio Frequency Identification), a także rozwiązań i usług związanych ze specjalnymi etykietami służącymi zwiększeniu wydajności i bezpieczeństwa transakcji. Na rynku bezstykowych biletów Confidex jest uznanym dostawcą dla wszystkich wiodących oferentów takiego sprzętu. Obecnie większość operatorów transportu publicznego wprowadzających ograniczenia dla stosowania biletów, wykorzystuje produkty firmy Confidex. To już ostatnie dni dla zarejestrowania się na PKITS 2011. IV Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych odbędzie się w dniach 25 i 26 maja 2011 r. w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie. Zniżki zapewniamy reprezentantom samorządów oraz kadr uczelni i studentów, a także przy zgłoszeniach grupowych. PKITS to ponad 40 wykładów i prezentacji, mówcy z 6 krajów, prezentacje stolikowe, wieczorne spotkanie połączone z finałem konkursu LIDER ITS, nagroda specjalna, networking, materiały... Szczegóły na stronie www.pkits.pl

PKITSJuż niebawem w Warszawie odbędzie się Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. Miesięcznik TSL Biznes objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.


 


Wielu z nas przemieszczając się codziennie do pracy czy sklepu nie odczuwa barier, które nas otaczają. Dostęp do czytelnej informacji w transporcie publicznym to jedna z nich. Większość sprawnych fizycznie osób nie przykłada większej wagi np. do wysokości umieszczenia rozkładu jazdy czy jego czytelności. Tymczasem stanowi to problem dla osób niepełnosprawnych. Dla nich brak pełnej funkcjonalności ciała sprawia, że sprawne przemieszczanie się autobusem lub tramwajem staje się wyzwaniem. Perspektywę postrzegania infrastruktury przystankowej z punktu widzenia osób niepełnosprawnych zaprezentuje podczas Kongresu p. Krzysztof Kaperczak z Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

Warto bliżej poznać firmy uczestniczące w naszym Kongresie. Po raz pierwszy w gronie sponsorów PKITS znalazł się Confidex z Finlandii. To wiodącym w skali światowej dostawca wysokiej wydajności bezstykowych biletów oraz etykiet RFID (Radio Frequency Identification), a także rozwiązań i usług związanych ze specjalnymi etykietami służącymi zwiększeniu wydajności i bezpieczeństwa transakcji. Na rynku bezstykowych biletów Confidex jest uznanym dostawcą dla wszystkich wiodących oferentów takiego sprzętu. Obecnie większość operatorów transportu publicznego wprowadzających ograniczenia dla stosowania biletów, wykorzystuje produkty firmy Confidex.

To już ostatnie dni dla zarejestrowania się na PKITS 2011. IV Polski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych odbędzie się w dniach 25 i 26 maja 2011 r. w Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie. Zniżki zapewniamy reprezentantom samorządów oraz kadr uczelni i studentów, a także przy zgłoszeniach grupowych. PKITS to ponad 40 wykładów i prezentacji, mówcy z 6 krajów, prezentacje stolikowe, wieczorne spotkanie połączone z finałem konkursu LIDER ITS, nagroda specjalna, networking, materiały…


Szczegóły na stronie www.pkits.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C