PKP Energetyka zasili logistykę

C

04-05-2010

_ PKP Energetyka znana jest w branży transportowej głównie z usług dostarczania energii na potrzeby kolei, jak również z wykonywania na jej rzecz prac modernizacyjnych i usług elektroenergetycznych. Okazuje się jednak, że spółka inwestuje także poza branżą kolejową, odważnie wchodząc na rynek energii dla logistyki i przemysłu. Jak mówi rzecznik PKP Energetyka, Marek Sieczkowski - Niezawodne zasilanie, pewność dostaw, profesjonalna obsługa i odpowiednia cena to kluczowe zagadnienia dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. "Dobra energia" to nie tylko dostawy prądu. To również szybkość przyłączenia czy dodatkowe usługi elektroenergetyczne. Znaczenie tych czynników dla prawidłowego działania zaczynają doceniać także przedsiębiorcy z branży TSL. Na połowę maja PKP Energetyka zapowiedziała rozpoczęcie swojego nowego projektu związanego z branżą logistyczno-magazynową. W czerwcowym wydaniu TSL Biznes napiszemy więcej o tym wydarzeniu, jak i o samej firmie. generic imitrex generic clonidine online buy cialis online uk order enbrel how to buy dexilant online levitra online purchase diovan buy sildenafil online uk buy propecia online cheap where to order valsartan order levaquin online
_

PKP Energetyka znana jest w branży transportowej głównie z usług dostarczania energii na potrzeby kolei, jak również z wykonywania na jej rzecz prac modernizacyjnych i usług elektroenergetycznych.

Okazuje się jednak, że spółka inwestuje także poza branżą kolejową, odważnie wchodząc na rynek energii dla logistyki i przemysłu. Jak mówi rzecznik PKP Energetyka, Marek Sieczkowski – Niezawodne zasilanie, pewność dostaw, profesjonalna obsługa i odpowiednia cena to kluczowe zagadnienia dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. “Dobra energia” to nie tylko dostawy prądu. To również szybkość przyłączenia czy dodatkowe usługi elektroenergetyczne. Znaczenie tych czynników dla prawidłowego działania zaczynają doceniać także przedsiębiorcy z branży TSL. Na połowę maja PKP Energetyka zapowiedziała rozpoczęcie swojego nowego projektu związanego z branżą logistyczno-magazynową.

W czerwcowym wydaniu TSL Biznes napiszemy więcej o tym wydarzeniu, jak i o samej firmie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C