PKP LHS – z certyfikatem i autoryzacją bezpieczeństwa

C

07-01-2011

  {modal href="/images/stories/st_40_big.jpg"}{/modal}Spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa uzyskała Certyfikat Bezpieczeństwa i Autoryzację Bezpieczeństwa, wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego z dniem 31 grudnia 2010r. Spółka pełniąc zintegrowaną funkcję przewoźnika i zarządcy szerokotorowej linii kolejowej była zobligowana do uzyskania dwóch dokumentów.     Działalność spółki jako przewoźnika kolejowego rzeczy oraz zarządcy infrastruktury kolejowej, nierozerwalnie związana jest z nadrzędnym celem, jakim jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa kolejowego. Dzięki Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem, zgodnie z Technicznymi Specyfikacjami Interoperacyjności /TSI/, regulacjami Unii Europejskiej, umowami międzynarodowymi i przepisami krajowymi oraz regulacjami wewnętrznymi oddziaływującymi na bezpieczeństwo w transporcie kolejowym, spółka gwarantuje wysoką jakość usług i wysoki poziom bezpieczeństwa przy realizacji świadczonych usług.   Certyfikat bezpieczeństwa potwierdza wprowadzenie przez przewoźnika kolejowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem oraz zdolność spełniania przez niego wymagań bezpieczeństwa zawartych w technicznych specyfikacjach i innych przepisach prawa Unii Europejskiej i prawa krajowego.   Autoryzacja bezpieczeństwa to dokument potwierdzający ustanowienie przez zarządcę infrastruktury Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem oraz zdolność spełniania przez niego wymagań niezbędnych do bezpiecznego projektowania, eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej   Dokumenty są ważne do końca 2015r., z możliwością przedłużenia na kolejne 5 lat.  

 

{modal href=”/images/stories/st_40_big.jpg”}{/modal}Spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa uzyskała Certyfikat Bezpieczeństwa i Autoryzację Bezpieczeństwa, wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego z dniem 31 grudnia 2010r. Spółka pełniąc zintegrowaną funkcję przewoźnika i zarządcy szerokotorowej linii kolejowej była zobligowana do uzyskania dwóch dokumentów.


 

 

Działalność spółki jako przewoźnika kolejowego rzeczy oraz zarządcy infrastruktury kolejowej, nierozerwalnie związana jest z nadrzędnym celem, jakim jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa kolejowego. Dzięki Systemowi Zarządzania Bezpieczeństwem, zgodnie z Technicznymi Specyfikacjami Interoperacyjności /TSI/, regulacjami Unii Europejskiej, umowami międzynarodowymi i przepisami krajowymi oraz regulacjami wewnętrznymi oddziaływującymi na bezpieczeństwo w transporcie kolejowym, spółka gwarantuje wysoką jakość usług i wysoki poziom bezpieczeństwa przy realizacji świadczonych usług.

 

Certyfikat bezpieczeństwa potwierdza wprowadzenie przez przewoźnika kolejowego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem oraz zdolność spełniania przez niego wymagań bezpieczeństwa zawartych w technicznych specyfikacjach i innych przepisach prawa Unii Europejskiej i prawa krajowego.

 

Autoryzacja bezpieczeństwa to dokument potwierdzający ustanowienie przez zarządcę infrastruktury Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem oraz zdolność spełniania przez niego wymagań niezbędnych do bezpiecznego projektowania, eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej

 

Dokumenty są ważne do końca 2015r., z możliwością przedłużenia na kolejne 5 lat.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C