Plastikowe palety typu euro

C

23-06-2016

CHEP z powodzeniem wprowadził na Polski rynek kolejną nowość produktową – plastikową paletę typu euro. W Europie plastikowa paleta o wymiarze 1200 mm x 800 mm, obecna jest już od 15 lat, doskonale sprawdzając się przy obsłudze towarów wymagających specjalistycznych warunków przewożenia. Polskie firmy, od tego roku, testują nowy sprzęt i wprowadzają nośniki do swoich magazynów. Plastikowa paleta CHEP typu euro, jest rozwiązaniem dla firm, których produkcja i transport musi odbywać się na nośnikach fitosanitarnych. Paleta jest wodoodporna, łatwa w czyszczeniu oraz odporna na działanie tłuszczy, kwasów oraz zapachów. Plastik użyty do produkcji nośnika jest gładki, dzięki czemu zachowuje wyższy standard higieniczny. Brak zagłębień, w których woda lub zanieczyszczenia mogą się odkładać, redukuje ryzyko skażenia produktu. Powierzchnia palety ze specjalnymi wypustkami antypoślizgowymi zapobiega przemieszczaniu się produktów w wilgotnych warunkach. Paleta jest w pełni kompatybilna ze skrzyniami i zasobnikami, dzięki czemu może tworzyć system nośników. - CHEP jest firmą nieustannie rozwijającą się, która bada potrzeby rynku, a następnie wdraża narzędzia stanowiące odpowiedź na ich zapotrzebowanie. Ponadto, proponujemy naszym partnerom biznesowym rozwiązania i produkty zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Dbamy, aby materiały, z jakich wykonywane są wszystkie rodzaje palet, były wolne od zanieczyszczeń oraz w pełni recyklingowane. CHEP, w ramach usługi wynajmu palet podnosi efektywność łańcucha dostaw, przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonego zużycia surowców naturalnych – mówi Kinga Di Salvo Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie. Mondi Poznań jako jedna z pierwszych polskich firm zdecydowała się przejść na system poolingu paletowego CHEP, wynajmując nośniki plastikowe - Współpracujemy z firmą CHEP od 2004 roku. Na początku były to drewniane palety typu euro, natomiast od tego roku rozszerzyliśmy współpracę o palety plastikowe o wymiarze euro (H1). Od momentu wspólnej decyzji o dodaniu kolejnego nośnika, bardzo szybko udało się ustalić warunki handlowe i przejść do działań operacyjnych. Doceniamy profesjonalizm i przejrzystość stosowanych w CHEP procedur. Dzięki wysokiej jakości otrzymywanych produktów i usług,  możemy sprostać potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów – powiedział Zbigniew Sapała, Head of Logistics Dep, Mondi Poznań.  

CHEP plastikowa paleta euro 1CHEP z powodzeniem wprowadził na Polski rynek kolejną nowość produktową – plastikową paletę typu euro. W Europie plastikowa paleta o wymiarze 1200 mm x 800 mm, obecna jest już od 15 lat, doskonale sprawdzając się przy obsłudze towarów wymagających specjalistycznych warunków przewożenia. Polskie firmy, od tego roku, testują nowy sprzęt i wprowadzają nośniki do swoich magazynów.

Plastikowa paleta CHEP typu euro, jest rozwiązaniem dla firm, których produkcja i transport musi odbywać się na nośnikach fitosanitarnych. Paleta jest wodoodporna, łatwa w czyszczeniu oraz odporna na działanie tłuszczy, kwasów oraz zapachów. Plastik użyty do produkcji nośnika jest gładki, dzięki czemu zachowuje wyższy standard higieniczny. Brak zagłębień, w których woda lub zanieczyszczenia mogą się odkładać, redukuje ryzyko skażenia produktu. Powierzchnia palety ze specjalnymi wypustkami antypoślizgowymi zapobiega przemieszczaniu się produktów w wilgotnych warunkach. Paleta jest w pełni kompatybilna ze skrzyniami i zasobnikami, dzięki czemu może tworzyć system nośników.

CHEP jest firmą nieustannie rozwijającą się, która bada potrzeby rynku, a następnie wdraża narzędzia stanowiące odpowiedź na ich zapotrzebowanie. Ponadto, proponujemy naszym partnerom biznesowym rozwiązania i produkty zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Dbamy, aby materiały, z jakich wykonywane są wszystkie rodzaje palet, były wolne od zanieczyszczeń oraz w pełni recyklingowane. CHEP, w ramach usługi wynajmu palet podnosi efektywność łańcucha dostaw, przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonego zużycia surowców naturalnych – mówi Kinga Di Salvo Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie.

Mondi Poznań jako jedna z pierwszych polskich firm zdecydowała się przejść na system poolingu paletowego CHEP, wynajmując nośniki plastikowe – Współpracujemy z firmą CHEP od 2004 roku. Na początku były to drewniane palety typu euro, natomiast od tego roku rozszerzyliśmy współpracę o palety plastikowe o wymiarze euro (H1). Od momentu wspólnej decyzji o dodaniu kolejnego nośnika, bardzo szybko udało się ustalić warunki handlowe i przejść do działań operacyjnych. Doceniamy profesjonalizm i przejrzystość stosowanych w CHEP procedur. Dzięki wysokiej jakości otrzymywanych produktów i usług,  możemy sprostać potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów – powiedział Zbigniew Sapała, Head of Logistics Dep, Mondi Poznań.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C