Pół miliona użytkowników AutoMapy

C

21-06-2010

  {modal href="/images/stories/aktualnosci/okladka_AM_big.jpg"} {/modal}Bardzo duże zainteresowanie nowymi usługami LiveDrive! i SmartRoutes wchodzącymi w skład systemu AutoMapa Traffic oraz rekordowa liczba pobrań najnowszej wersji AutoMapy 6.5 sprawiły, że w czerwcu liczba legalnych, zarejestrowanych użytkowników AutoMapy przekroczyła pół miliona.         AutoMapa, od chwili powstania ponad siedem lat temu, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników systemów nawigacji GPS. Jest niezmiennie najchętniej kupowanym i najczęściej polecanym rozwiązaniem, a liczne nagrody przyznawane zarówno przez specjalistów, jak i konsumentów świadczą o jakości AutoMapy.   Wprowadzenie nowatorskiej technologii LiveDrive!, pozwalającej na wymianę informacji o korkach w czasie rzeczywistym spowodowało wzrost zainteresowania klientów smartfonami oraz urządzeniami PND posiadającymi możliwość bezpośredniego połączenia z Internetem. Dynamicznie rośnie również liczba certyfkiwanych urządzeń nawigacyjnych posługujących się logotypem AutoMapa Certified.   - W ostatnim czasie notujemy pozytywne wyniki w walce z piractwem. Coraz więcej użytkowników przekonuje się, że cena za jakość i nowatorskie rozwiązania AutoMapy, oraz możliwość podróżowania z pełną wiedzą na temat korków i przynajmniej sześć aktualizacji map i programu jest bardzo konkurencyjna - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.   Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej AutoMapy 6.5 oraz nowych zasad aktualizacji, dynamicznie wzrosła również liczba odnawianych subskrypcji pozwalających na dostęp do najnowszych map i wersji programu oraz umożliwiających korzystanie z systemu AutoMapa Traffic. Co ważne, zestawienia publikowane przez specjalistów branży nawigacyjnej pokazują, że cena aktualizacji i odnowienia subskrypcji AutoMapy jest najkorzystniejsza i najniższa spośród ofert udostępnionych przez producentów oprogramowania nawigacyjnego.  

 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/okladka_AM_big.jpg”}

{/modal}Bardzo duże zainteresowanie nowymi usługami LiveDrive! i SmartRoutes wchodzącymi w skład systemu AutoMapa Traffic oraz rekordowa liczba pobrań najnowszej wersji AutoMapy 6.5 sprawiły, że w czerwcu liczba legalnych, zarejestrowanych użytkowników AutoMapy przekroczyła pół miliona.

 

 

 

 

AutoMapa, od chwili powstania ponad siedem lat temu, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników systemów nawigacji GPS. Jest niezmiennie najchętniej kupowanym i najczęściej polecanym rozwiązaniem, a liczne nagrody przyznawane zarówno przez specjalistów, jak i konsumentów świadczą o jakości AutoMapy.

 

Wprowadzenie nowatorskiej technologii LiveDrive!, pozwalającej na wymianę informacji o korkach w czasie rzeczywistym spowodowało wzrost zainteresowania klientów smartfonami oraz urządzeniami PND posiadającymi możliwość bezpośredniego połączenia z Internetem. Dynamicznie rośnie również liczba certyfkiwanych urządzeń nawigacyjnych posługujących się logotypem AutoMapa Certified.

 

– W ostatnim czasie notujemy pozytywne wyniki w walce z piractwem. Coraz więcej użytkowników przekonuje się, że cena za jakość i nowatorskie rozwiązania AutoMapy, oraz możliwość podróżowania z pełną wiedzą na temat korków i przynajmniej sześć aktualizacji map i programu jest bardzo konkurencyjna – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

 

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowej AutoMapy 6.5 oraz nowych zasad aktualizacji, dynamicznie wzrosła również liczba odnawianych subskrypcji pozwalających na dostęp do najnowszych map i wersji programu oraz umożliwiających korzystanie z systemu AutoMapa Traffic. Co ważne, zestawienia publikowane przez specjalistów branży nawigacyjnej pokazują, że cena aktualizacji i odnowienia subskrypcji AutoMapy jest najkorzystniejsza i najniższa spośród ofert udostępnionych przez producentów oprogramowania nawigacyjnego.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C