STILL i Mateco rozpoczynają współpracę partnerską

C

23-11-2012

  Firmy STILL GmbH i Mateco AG, liderzy na rynku pojazdów do transportu poziomego oraz urządzeń do prac na wysokościach, podpisały strategiczną umowę o współpracy. Od teraz będą wzajemnie uzupełniać swój asortyment o produkty kontrahenta.       Porozumienie koncernów spowoduje, że w czterech oddziałach STILL w Polsce wynająć będzie można, oprócz wózków widłowych, sprzęt do pracy na wysokościach: podnośniki koszowe, nożycowe, teleskopowe i przegubowe. Firma Mateco podesty ruchome sp. z o.o, która posiada w Polsce pięć oddziałów, poszerzy z kolei swój asortyment o 60 różnych typów wózków widłowych oraz dodatkowy osprzęt. Firmy zyskają dzięki temu nowe lokalizacje na eksponowanie towaru pod wynajem, a klienci, łatwiejszy do nich dostęp. Ustalenia obu firm dotyczą Niemiec, Luksemburga oraz Polski. - Nawiązanie współpracy z firmą Mateco to ważny krok w kierunku kompleksowej obsługi klienta, ponieważ w wielu gałęziach przemysłu wózki widłowe, wyposażenie magazynów i podnośniki często stanowią elementy jednego systemu - w taki sposób Bert-Jan Knoef, przewodniczący zarządu STILL GmbH, wytłumaczył jedną z najistotniejszych korzyści płynących ze współpracy. Na symbiozie obu firm zyskać mogą wszystkie branże, szczególnie takie, których działania mają charakter tymczasowy.   Przykładem mogą być media, ekipy filmowe, organizatorzy eventów, zakłady przemysłowe czy firmy budujące turbiny wiatrowe.

 

stillmatecoFirmy STILL GmbH i Mateco AG, liderzy na rynku pojazdów do transportu poziomego oraz urządzeń do prac na wysokościach, podpisały strategiczną umowę o współpracy. Od teraz będą wzajemnie uzupełniać swój asortyment o produkty kontrahenta.

 

 

 


Porozumienie koncernów spowoduje, że w czterech oddziałach STILL w Polsce wynająć będzie można, oprócz wózków widłowych, sprzęt do pracy na wysokościach: podnośniki koszowe, nożycowe, teleskopowe i przegubowe. Firma Mateco podesty ruchome sp. z o.o, która posiada w Polsce pięć oddziałów, poszerzy z kolei swój asortyment o 60 różnych typów wózków widłowych oraz dodatkowy osprzęt.


Firmy zyskają dzięki temu nowe lokalizacje na eksponowanie towaru pod wynajem, a klienci, łatwiejszy do nich dostęp. Ustalenia obu firm dotyczą Niemiec, Luksemburga oraz Polski.


Nawiązanie współpracy z firmą Mateco to ważny krok w kierunku kompleksowej obsługi klienta, ponieważ w wielu gałęziach przemysłu wózki widłowe, wyposażenie magazynów i podnośniki często stanowią elementy jednego systemu – w taki sposób Bert-Jan Knoef, przewodniczący zarządu STILL GmbH, wytłumaczył jedną z najistotniejszych korzyści płynących ze współpracy. Na symbiozie obu firm zyskać mogą wszystkie branże, szczególnie takie, których działania mają charakter tymczasowy.

 

Przykładem mogą być media, ekipy filmowe, organizatorzy eventów, zakłady przemysłowe czy firmy budujące turbiny wiatrowe.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C