Podsumowanie VIII edycji akcji “Noworoczna Paczka DPD”

C

15-02-2013

  Ponad 100 000 prezentów trafiło już do placówek Polskiego Czerwonego Krzyża dzięki akcji Noworoczna Paczka DPD. Od ośmiu lat wizyta kurierów DPD Polska w świetlicach środowiskowych PCK wywołuje ogromny uśmiech na dziecięcych twarzach.     Tradycyjnie na początku roku firma DPD Polska rozpoczyna przygotowania do Noworocznej Paczki. Celem akcji jest zbiórka prezentów dla najuboższych dzieci, którymi na co dzień opiekuje się PCK. Po raz ósmy pracownicy oraz klienci DPD Polska zorganizowali zbiórkę prezentów dla podopiecznych PCK. Tradycyjnie w styczniu klienci oraz pracownicy z 50 oddziałów DPD Polska zbierają przybory szkolne, książki, słodycze, gry planszowe oraz zabawki, z których przygotowywane są prezenty dla podopiecznych PCK. Prezenty ufundowane przez pracowników i klientów DPD Polska spływają z całego kraju do sortowni w Warszawie.   8 lutego br., w dniu Wielkiego Pakowania paczek, pracownicy oddziału warszawskiego DPD Polska nr 1 oraz pracownicy i wolontariusze PCK wspólnie zapakowali prezenty dla  1565 podopiecznych PCK. W tym tygodniu kurierzy DPD Polska zawiozą paczki do 50 placówek Polskiego Czerwonego Krzyża, gdzie czekają na nie dzieci.   To już ósma edycja zbiórki, a zaangażowanie i aktywność nie niknie - mówi Rafał Nawłoka, prezes DPD Polska - Zorganizowane przedsięwzięcie cieszyło i wciąż cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. W tym roku pracownicy i Klienci DPD Polska po raz kolejny udowodnili swoje ogromne przywiązanie do akcji Noworoczna Paczka. Zebraliśmy i spakowaliśmy ponad 14 tysięcy podarunków. Dodatkowo firma ufundowała sprzęt RTV dla każdej z placówek PCK. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom biorącym udział w akcji. Przez 8 lat pracownicy i współpracownicy DPD Polska zebrali ponad 107 000 prezentów, z których przygotowane zostały paczki dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża. Każdego roku coraz więcej osób przyłącza się do akcji Noworoczna Paczka DPD.  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

noworocznapaczkaPonad 100 000 prezentów trafiło już do placówek Polskiego Czerwonego Krzyża dzięki akcji Noworoczna Paczka DPD. Od ośmiu lat wizyta kurierów DPD Polska w świetlicach środowiskowych PCK wywołuje ogromny uśmiech na dziecięcych twarzach.

 

 


Tradycyjnie na początku roku firma DPD Polska rozpoczyna przygotowania do Noworocznej Paczki. Celem akcji jest zbiórka prezentów dla najuboższych dzieci, którymi na co dzień opiekuje się PCK. Po raz ósmy pracownicy oraz klienci DPD Polska zorganizowali zbiórkę prezentów dla podopiecznych PCK. Tradycyjnie w styczniu klienci oraz pracownicy z 50 oddziałów DPD Polska zbierają przybory szkolne, książki, słodycze, gry planszowe oraz zabawki, z których przygotowywane są prezenty dla podopiecznych PCK. Prezenty ufundowane przez pracowników i klientów DPD Polska spływają z całego kraju do sortowni w Warszawie.

 

8 lutego br., w dniu Wielkiego Pakowania paczek, pracownicy oddziału warszawskiego DPD Polska nr 1 oraz pracownicy i wolontariusze PCK wspólnie zapakowali prezenty dla  1565 podopiecznych PCK. W tym tygodniu kurierzy DPD Polska zawiozą paczki do 50 placówek Polskiego Czerwonego Krzyża, gdzie czekają na nie dzieci.

 

To już ósma edycja zbiórki, a zaangażowanie i aktywność nie niknie – mówi Rafał Nawłoka, prezes DPD Polska – Zorganizowane przedsięwzięcie cieszyło i wciąż cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem. W tym roku pracownicy i Klienci DPD Polska po raz kolejny udowodnili swoje ogromne przywiązanie do akcji Noworoczna Paczka. Zebraliśmy i spakowaliśmy ponad 14 tysięcy podarunków. Dodatkowo firma ufundowała sprzęt RTV dla każdej z placówek PCK. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom biorącym udział w akcji.


Przez 8 lat pracownicy i współpracownicy DPD Polska zebrali ponad 107 000 prezentów, z których przygotowane zostały paczki dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża. Każdego roku coraz więcej osób przyłącza się do akcji Noworoczna Paczka DPD.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C