Podwieź kolegę

C

06-10-2011

 Na portalu etransport.pl pojawił się kolejny nowy dział "Kierowca Do Zabrania".   Strona skierowana jest głównie do kierowców samochodów ciężarowych umożliwiając im nawiązanie kontaktu gdy potrzebują pomocy w dostaniu się do domu z miejsca postoju zestawu lub do auta oddalonego od miejsca zamieszkania, ale również i do kierowców mogących zabrać kolegów "po fachu" do miejsca leżącego na trasie swojego przejazdu. Dla ułatwienia udostępniono wyszukiwarkę ofert według dat. Zarówno data jak i miejsce docelowe widoczne jest dla każdego użytkownika, natomiast dodawanie ofert oraz wgląd w bardziej szczegółowe informacje do tyczące kontaktu do  zamieszczonej oferty w postaci telefonu czy adresu e-mail są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników serwisu. Dotychczas kierowcy szukający możliwości podwiezienia lub ci, którzy podwiezienie oferowali ogłaszali się w sposób otwarty na różnych forach internetowych ujawniając swoje numery telefonów, adresy emailowe, itd. W celu maksymalnej możliwej ochrony osób poszukujących transportu, jak i tych oferujących podwiezienie, dane kontaktowe widoczne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Anonimowy użytkownik nie ma do tych danych dostępu. Zarejestrowane konto zbiera historię logowań czyli adres IP i czas logowania co pozwala na ustalenie lokalizacji osoby niebezpiecznej i w razie konieczności na przekazanie tych informacji przez Administratora serwisu upoważnionym organom Państwa. Dotyczy to zarówno osób dodających ogłoszenia jak i tych przeglądających.   Więcej informacji o "Kierowcy Do Zabrania" znaleźć można na www.kierowcadozabrania.pl  


 20120117Na portalu etransport.pl pojawił się kolejny nowy dział “Kierowca Do Zabrania”.
 

Strona skierowana jest głównie do kierowców samochodów ciężarowych umożliwiając im nawiązanie kontaktu gdy potrzebują pomocy w dostaniu się do domu z miejsca postoju zestawu lub do auta oddalonego od miejsca zamieszkania, ale również i do kierowców mogących zabrać kolegów “po fachu” do miejsca leżącego na trasie swojego przejazdu. Dla ułatwienia udostępniono wyszukiwarkę ofert według dat. Zarówno data jak i miejsce docelowe widoczne jest dla każdego użytkownika, natomiast dodawanie ofert oraz wgląd w bardziej szczegółowe informacje do tyczące kontaktu do  zamieszczonej oferty w postaci telefonu czy adresu e-mail są dostępne wyłącznie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Dotychczas kierowcy szukający możliwości podwiezienia lub ci, którzy podwiezienie oferowali ogłaszali się w sposób otwarty na różnych forach internetowych ujawniając swoje numery telefonów, adresy emailowe, itd. W celu maksymalnej możliwej ochrony osób poszukujących transportu, jak i tych oferujących podwiezienie, dane kontaktowe widoczne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Anonimowy użytkownik nie ma do tych danych dostępu. Zarejestrowane konto zbiera historię logowań czyli adres IP i czas logowania co pozwala na ustalenie lokalizacji osoby niebezpiecznej i w razie konieczności na przekazanie tych informacji przez Administratora serwisu upoważnionym organom Państwa. Dotyczy to zarówno osób dodających ogłoszenia jak i tych przeglądających.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Więcej informacji o “Kierowcy Do Zabrania” znaleźć można na www.kierowcadozabrania.pl

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C