Podwójna okazja dla przedsiębiorców branży TSL

C

02-05-2011

Miesięcznik TSL Biznes oraz platforma iLogis przygotowały specjalną ofertę dla przedsiębiorców branży TSL. Wszyscy, którzy zarejestrują się na platformie iLogis do końca czerwca, otrzymają bezpłatnie kwartalną prenumeratę miesięczników TSL Biznes oraz Truck&Van. Rejestracja w iLogis jest darmowa i bez żadnych zobowiązań. Zarejestruj się na www.ilogis.pl viagra bier kaufen Platforma iLogis.pl to innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system pozwalający na lokalizację i udział we wszelkich transakcjach powiązanych z branżą logistyczną. Platforma nie jest typową giełdą transportową ? ma jej pewne cechy, ale funkcjonalność jest o wiele bardziej rozbudowana. Dodatkowo oferuje, w przeciwieństwie do innych, szeroki dostęp do społeczności powiązanej z logistyką. Rejestrując się na platformie iLogis użytkownik otrzymuje pełny dostęp do branży logistycznej, z jednego miejsca, także przez telefon komórkowy. Sam definiuje swoje potrzeby, a platforma dopasowuje je natychmiast do potencjalnych ofert i wysyła propozycje na pocztę elektroniczną zainteresowanych. Użytkownik rejestrujący się na platformie buduje pełny profil swojej firmy a tym samym samoczynnie promuje się wśród całej społeczności logistycznej. Korzystając z iLogis użytkownik otrzymuje też szybki dostęp do zleceń spełniających konkretne jego wymagania oraz ma pełen przegląd ofert z ich orientacyjnym budżetem. Rejestrując się na platformie użytkownik automatycznie przenosi się do centrum ekosystemu relacji biznesowych, który działa 24 godziny na dobę, bez dodatkowego oprogramowania i sprzętu. Także dzięki podłączeniu narzędzi komunikacji typu Skype i email ogranicza swoje koszty łączności z partnerami biznesowymi. Zaletą platformy iLogis jest też i to, że jest ona transgraniczna i ma formułę open, czyli jest non stop dostępna dla małych i dużych przedsiębiorców z każdego zakątka świata. Na wszystkich, którzy zarejestrują się na platformie iLogis do końca czerwca czeka dodatkowa niespodzianka - kwartalna prenumerata miesięczników TSL Biznes oraz Truck&Van, dzięki którym użytkownik iLogis będzie zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Wystarczy w procesie rejestracji na stronie www.ilogis.pl zaznaczyć odpowiednią opcję. Rejestracja w iLogis jest darmowa i bez żadnych zobowiązań.   Zarejestruj się na www.ilogis.pl


ilogis_promo1

Miesięcznik TSL Biznes oraz platforma iLogis przygotowały specjalną ofertę dla przedsiębiorców branży TSL. Wszyscy, którzy zarejestrują się na platformie iLogis do końca czerwca, otrzymają bezpłatnie kwartalną prenumeratę miesięczników TSL Biznes oraz Truck&Van. Rejestracja w iLogis jest darmowa i bez żadnych zobowiązań. Zarejestruj się na www.ilogis.pl


Platforma iLogis.pl to innowacyjny i w pełni zautomatyzowany system pozwalający na lokalizację i udział we wszelkich transakcjach powiązanych z branżą logistyczną. Platforma nie jest typową giełdą transportową ? ma jej pewne cechy, ale funkcjonalność jest o wiele bardziej rozbudowana. Dodatkowo oferuje, w przeciwieństwie do innych, szeroki dostęp do społeczności powiązanej z logistyką. Rejestrując się na platformie iLogis użytkownik otrzymuje pełny dostęp do branży logistycznej, z jednego miejsca, także przez telefon komórkowy. Sam definiuje swoje potrzeby, a platforma dopasowuje je natychmiast do potencjalnych ofert i wysyła propozycje na pocztę elektroniczną zainteresowanych. Użytkownik rejestrujący się na platformie buduje pełny profil swojej firmy a tym samym samoczynnie promuje się wśród całej społeczności logistycznej.


Korzystając z iLogis użytkownik otrzymuje też szybki dostęp do zleceń spełniających konkretne jego wymagania oraz ma pełen przegląd ofert z ich orientacyjnym budżetem. Rejestrując się na platformie użytkownik automatycznie przenosi się do centrum ekosystemu relacji biznesowych, który działa 24 godziny na dobę, bez dodatkowego oprogramowania i sprzętu. Także dzięki podłączeniu narzędzi komunikacji typu Skype i email ogranicza swoje koszty łączności z partnerami biznesowymi. Zaletą platformy iLogis jest też i to, że jest ona transgraniczna i ma formułę open, czyli jest non stop dostępna dla małych i dużych przedsiębiorców z każdego zakątka świata.


Na wszystkich, którzy zarejestrują się na platformie iLogis do końca czerwca czeka dodatkowa niespodzianka – kwartalna prenumerata miesięczników TSL Biznes oraz Truck&Van, dzięki którym użytkownik iLogis będzie zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Wystarczy w procesie rejestracji na stronie www.ilogis.pl zaznaczyć odpowiednią opcję. Rejestracja w iLogis jest darmowa i bez żadnych zobowiązań.

 

Zarejestruj się na www.ilogis.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C