POLSAD ma nowego dyrektora działu import

C

14-03-2013

  Od 6 marca 2013 roku obowiązki dyrektora działu importu Nissan Forklift w firmie POLSAD przejął Maciej Fajkowski. Pracuje w POLSAD od 2003 roku i od początku swojej kariery zawodowej związany jest z działem wózków widłowych.     Na poprzednim stanowisku zajmował się kierowaniem działem dilerskim, co przyczyniło się do osiągnięcia w ostatnich 6 latach pierwszego miejsca w Polsce, w sprzedaży wózków Nissan Forklift. Jest osobą dobrze znającą zarówno markę jaki i rynek wózków widłowych w Polsce. - Wierzymy, że jego doświadczenie, potencjał i dynamiczność działania przyczynią  się do wsparcia rozwoju sprzedaży wózków widłowych Nissan Forklift w Polsce - powiedział właściciel firmy Jacek Korczak.  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

POLSADOd 6 marca 2013 roku obowiązki dyrektora działu importu Nissan Forklift w firmie POLSAD przejął Maciej Fajkowski. Pracuje w POLSAD od 2003 roku i od początku swojej kariery zawodowej związany jest z działem wózków widłowych.

 

 


Na poprzednim stanowisku zajmował się kierowaniem działem dilerskim, co przyczyniło się do osiągnięcia w ostatnich 6 latach pierwszego miejsca w Polsce, w sprzedaży wózków Nissan Forklift. Jest osobą dobrze znającą zarówno markę jaki i rynek wózków widłowych w Polsce.


Wierzymy, że jego doświadczenie, potencjał i dynamiczność działania przyczynią  się do wsparcia rozwoju sprzedaży wózków widłowych Nissan Forklift w Polsce – powiedział właściciel firmy Jacek Korczak.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C