Polska nr 1 wśród dostawców usług transportowych

C

22-01-2013

  Polscy przewoźnicy byli najbardziej aktywni w transporcie międzynarodowym w Unii Europejskiej, z dużą przewagą nad przewoźnikami z innych krajów. 97.456.000.000 km przejechanych kilometrów przez polskie firmy transportowe stanowi 19% ogółu przejechanych kilometrów przez wszystkich przewoźników europejskich.     Według statystyk opublikowanych przez Eurostat, 25 z 27 europejskich krajów korzysta z transportu międzynarodowego oferowanego przez polskich przewoźników, wymieniając go jako jedno z pięciu pierwszych źródeł pozyskiwania tych usług. W Hiszpanii najpopularniejszymi przewoźnikami zagranicznymi zatrudnianymi w transporcie międzynarodowym są Portugalczycy, a na drugim miejscu Polacy. Wtransnet dedykuje styczeń firmom polskim, które są zainteresowane współpracą z rynkiem hiszpańskim. Podczas tego miesiąca wszystkie firmy polskie szukające kontaktów z firmami hiszpańskimi będą mogły zarejestrować się na giełdzie na miesięczny bezpłatny okres testowy.  

 

wtransPlPolscy przewoźnicy byli najbardziej aktywni w transporcie międzynarodowym w Unii Europejskiej, z dużą przewagą nad przewoźnikami z innych krajów. 97.456.000.000 km przejechanych kilometrów przez polskie firmy transportowe stanowi 19% ogółu przejechanych kilometrów przez wszystkich przewoźników europejskich.

 

 


Według statystyk opublikowanych przez Eurostat, 25 z 27 europejskich krajów korzysta z transportu międzynarodowego oferowanego przez polskich przewoźników, wymieniając go jako jedno z pięciu pierwszych źródeł pozyskiwania tych usług.


W Hiszpanii najpopularniejszymi przewoźnikami zagranicznymi zatrudnianymi w transporcie międzynarodowym są Portugalczycy, a na drugim miejscu Polacy.


Wtransnet dedykuje styczeń firmom polskim, które są zainteresowane współpracą z rynkiem hiszpańskim. Podczas tego miesiąca wszystkie firmy polskie szukające kontaktów z firmami hiszpańskimi będą mogły zarejestrować się na giełdzie na miesięczny bezpłatny okres testowy.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C