Polska – Niemcy: każdego dnia

C

01-06-2010

  {modal href="/images/stories/tomasz_cegielski_big.jpg"} {/modal}Schenker Sp. z o.o. w kwietniu br. uruchomił dwa kolejne regularne połączenia w eksporcie z Polski do Niemiec. Nowe linie połączyły terminal w Tarnowie Podgórnym koło Poznania z terminalem w Berlinie i Hannoverze. W stolicy Niemiec obsługiwane są przesyłki, które trafiają w rejony północno - wschodnie kraju. Hannover, stanowi HUB dla północno - zachodnich części Niemiec takich jak: Hamburg, Kiel, Bremen, Oldenburg, Osnabruck.   - Dwa nowe połączenia do Niemiec są odpowiedzią na potrzeby rynkowe i oczekiwania naszych klientów. Szczególnym wyróżnikiem nowych linii drobnicowych jest zastosowanie rozwiązania, które pozwala na optymalizację przewozów pod kątem ekonomicznym i ekologicznym. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wymiennych nadwozi z systemem tzw. podwójnych podłóg - mówi Tomasz Cegielski, Dyrektor Międzynarodowego Biznesu Lądowego Schenker Sp. z o.o.     Wprowadzona technologia pozwala na optymalne wykorzystanie ładowności samochodów, zmniejszenie zużycia paliwa na tonę przewożonych przesyłek i poprawę efektywności kosztowej całego łańcucha dostaw.   DB Schenker posiada w eksporcie do Niemiec 5 linii drobnicowych wyjeżdżających regularnie 5 dni w tygodniu. Poza nowymi połączeniami, codziennie realizowane są przewozy dla przesyłek z terenu całej Polski przez Tarnowo Podgórne do Friedewaldu i Norymbergii, oraz przez Wrocław do Drezna. Operator logistyczny realizuje także dwadzieścia regularnych linii w imporcie, co daje mu pozycję lidera w obsłudze przesyłek drobnicowych w tej części Europy.  

 

{modal href=”/images/stories/tomasz_cegielski_big.jpg”}

{/modal}Schenker Sp. z o.o. w kwietniu br. uruchomił dwa kolejne regularne połączenia w eksporcie z Polski do Niemiec. Nowe linie połączyły terminal w Tarnowie Podgórnym koło Poznania z terminalem w Berlinie i Hannoverze.


W stolicy Niemiec obsługiwane są przesyłki, które trafiają w rejony północno – wschodnie kraju. Hannover, stanowi HUB dla północno – zachodnich części Niemiec takich jak: Hamburg, Kiel, Bremen, Oldenburg, Osnabruck.

 

Dwa nowe połączenia do Niemiec są odpowiedzią na potrzeby rynkowe i oczekiwania naszych klientów. Szczególnym wyróżnikiem nowych linii drobnicowych jest zastosowanie rozwiązania, które pozwala na optymalizację przewozów pod kątem ekonomicznym i ekologicznym. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wymiennych nadwozi z systemem tzw. podwójnych podłóg – mówi Tomasz Cegielski, Dyrektor Międzynarodowego Biznesu Lądowego Schenker Sp. z o.o.

 

 

Wprowadzona technologia pozwala na optymalne wykorzystanie ładowności samochodów, zmniejszenie zużycia paliwa na tonę przewożonych przesyłek i poprawę efektywności kosztowej całego łańcucha dostaw.

 

DB Schenker posiada w eksporcie do Niemiec 5 linii drobnicowych wyjeżdżających regularnie 5 dni w tygodniu. Poza nowymi połączeniami, codziennie realizowane są przewozy dla przesyłek z terenu całej Polski przez Tarnowo Podgórne do Friedewaldu i Norymbergii, oraz przez Wrocław do Drezna. Operator logistyczny realizuje także dwadzieścia regularnych linii w imporcie, co daje mu pozycję lidera w obsłudze przesyłek drobnicowych w tej części Europy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C