Ponad 121 000 posiłków dla najuboższych dzieci

C

09-10-2012

  Od ponad roku firma DHL Global Forwarding wspólnie z Polską Akcją Humanitarną dbają o to, żeby najbardziej potrzebujące dzieci w Polsce nie chodziły głodne. W ramach akcji Pajacyk jedna przesyłka = jeden posiłek dla głodnego dziecka firma ufundowała do tej pory ponad 121 000 posiłków.       - W Polsce aż 29% dzieci w wieku szkolnym cierpi z powodu niedożywienia. Jako firma czujemy się w obowiązku wspierać tych najmłodszych i najbardziej potrzebujących, są oni zdani przecież tylko na nas - dorosłych - powiedział Krzysztof Bielica, prezes zarządu DHL Global Forwarding.   Pajacyk to program dożywiania dzieci w szkołach prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Dzięki ofiarności partnerów i sponsorów w roku szkolnym 2011/2012 organizacja pomogła ponad 2270 dzieciom ze szkół w całej Polsce, koncentrując pomoc na najuboższych regionach województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i śląskiego.

 

pajacykOd ponad roku firma DHL Global Forwarding wspólnie z Polską Akcją Humanitarną dbają o to, żeby najbardziej potrzebujące dzieci w Polsce nie chodziły głodne. W ramach akcji Pajacyk jedna przesyłka = jeden posiłek dla głodnego dziecka firma ufundowała do tej pory ponad 121 000 posiłków.

 

 

 


– W Polsce aż 29% dzieci w wieku szkolnym cierpi z powodu niedożywienia. Jako firma czujemy się w obowiązku wspierać tych najmłodszych i najbardziej potrzebujących, są oni zdani przecież tylko na nas – dorosłych – powiedział Krzysztof Bielica, prezes zarządu DHL Global Forwarding.

 

Pajacyk to program dożywiania dzieci w szkołach prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną. Dzięki ofiarności partnerów i sponsorów w roku szkolnym 2011/2012 organizacja pomogła ponad 2270 dzieciom ze szkół w całej Polsce, koncentrując pomoc na najuboższych regionach województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego i śląskiego.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C