Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009

C

20-06-2010

  {modal href="/images/stories/ponetex_big.jpg"} {/modal} Firma Ponetex Logistics z wielkopolskich Rakoniewic zdobyła wyróżnienie w konkursie "Spedytor Roku 2009". Zestawienie prowadzone przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki ma na celu wyłonienie wśród firm z branży najbardziej aktywnego i działającego fair w danym roku spedytora.         Konkurs na Spedytora Roku organizowany jest od 2001 roku. Na chwilę obecną wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach - dla przedsiębiorstw spedycyjnych o zatrudnieniu do i powyżej 50 osób. Kapituła konkursowa wybiera grono zwycięzców po szczegółowej analizie profilu każdej ze startującej firm pod kątem osiągniętych wyników finansowych, wachlarza produktowego oraz działalności społecznej.   Ponetex Logistics otrzymał wyróżnienie w kategorii firma o zatrudnieniu powyżej 50 pracowników. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w maju br. na zakończenie obrad XI Kongresu Spedytorów w Gdyni.   Dodatkowo, na początku czerwca br. Ponetex Logistics otrzymał Złoty Certyfikat w programie "Rzetelna Firma" prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności firmy w podejmowanych działaniach finansowych, jakościowych i operacyjnych weryfikowanych zarówno przez dostawców, jak i klientów.   Więcej informacji o Ponetex Logistics znaleźć można na www.ponetex.com.pl.  

 

{modal href=”/images/stories/ponetex_big.jpg”}

{/modal}

Firma Ponetex Logistics z wielkopolskich Rakoniewic zdobyła wyróżnienie w konkursie “Spedytor Roku 2009”. Zestawienie prowadzone przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki ma na celu wyłonienie wśród firm z branży najbardziej aktywnego i działającego fair w danym roku spedytora.

 

 

 

 

Konkurs na Spedytora Roku organizowany jest od 2001 roku. Na chwilę obecną wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach – dla przedsiębiorstw spedycyjnych o zatrudnieniu do i powyżej 50 osób. Kapituła konkursowa wybiera grono zwycięzców po szczegółowej analizie profilu każdej ze startującej firm pod kątem osiągniętych wyników finansowych, wachlarza produktowego oraz działalności społecznej.

 

Ponetex Logistics otrzymał wyróżnienie w kategorii firma o zatrudnieniu powyżej 50 pracowników. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w maju br. na zakończenie obrad XI Kongresu Spedytorów w Gdyni.

 

Dodatkowo, na początku czerwca br. Ponetex Logistics otrzymał Złoty Certyfikat w programie “Rzetelna Firma” prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności firmy w podejmowanych działaniach finansowych, jakościowych i operacyjnych weryfikowanych zarówno przez dostawców, jak i klientów.

 

Więcej informacji o Ponetex Logistics znaleźć można na www.ponetex.com.pl.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C