Powstała strona dedykowana usługom transportowym realizowanym przez FM Logistic

C

15-10-2013

Operator postanowił uzupełnić ofertę o platformę służącą do zarządzania projektami logistycznymi, zarówno przez klientów, jak i przewoźników współpracujących z operatorem.         Strona transportu krajowego FM Logistic została przygotowana z myślą o komforcie klientów i maksymalnej optymalizacji realizowanych usług. Pełni ona także rolę centrum komunikacji z przewoźnikami, z którymi na co dzień współpracuje operator. Specjalnie stworzona aplikacja dostępna na stronie pozwala klientom na swobodne zarządzanie usługami. Dzięki niej możliwe jest m.in. śledzenie przesyłek on-line, wprowadzanie zleceń transportowych do systemu FM Logistic, sprawdzanie statusu zleceń, a także wgląd do dokumentów dołączanych do poszczególnych zamówień oraz ich zapis w dowolnym formacie. Aplikacja pozwala również na drukowanie listów przewozowych zarówno dla odbiorcy jak i kierowcy oraz drukuje etykiety paletowe do zamówień. Przewoźnicy mogą logując się do systemu uzyskiwać interesujące dla nich informacje, a potencjalnie zainteresowani współpracą z operatorem zapoznać się ze szczegółami oferty.   Strona dostępna jest pod adresem www.transport.fmlogistic.pl      

fm-logistic-logoOperator postanowił uzupełnić ofertę o platformę służącą do zarządzania projektami logistycznymi, zarówno przez klientów, jak i przewoźników współpracujących z operatorem.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Strona transportu krajowego FM Logistic została przygotowana z myślą o komforcie klientów i maksymalnej optymalizacji realizowanych usług. Pełni ona także rolę centrum komunikacji z przewoźnikami, z którymi na co dzień współpracuje operator. Specjalnie stworzona aplikacja dostępna na stronie pozwala klientom na swobodne zarządzanie usługami. Dzięki niej możliwe jest m.in. śledzenie przesyłek on-line, wprowadzanie zleceń transportowych do systemu FM Logistic, sprawdzanie statusu zleceń, a także wgląd do dokumentów dołączanych do poszczególnych zamówień oraz ich zapis w dowolnym formacie. Aplikacja pozwala również na drukowanie listów przewozowych zarówno dla odbiorcy jak i kierowcy oraz drukuje etykiety paletowe do zamówień. Przewoźnicy mogą logując się do systemu uzyskiwać interesujące dla nich informacje, a potencjalnie zainteresowani współpracą z operatorem zapoznać się ze szczegółami oferty.

 

Strona dostępna jest pod adresem www.transport.fmlogistic.pl

 

fm-logistic-strona

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C