PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. w międzynarodowej sieci dystrybucji Pall-Ex Polska

C

26-08-2013

Firma PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A podjęła decyzję o przystąpieniu do międzynarodowej sieci dystrybucji Pall-Ex Polska, mając nadzieję, że krok ten przyczyni się do dywersyfikacji działalności Spółki.         Od kilku lat PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. rejestruje zwiększenie wolumenu sprzedażowego i obrotów, przy jednoczesnym zachowaniu stałego trendu rozwijania siatki oddziałowej i sprzedażowo-operacyjnej. W samym 2012 r. firma zbudowała 12 nowych oddziałów oraz zwiększyła zatrudnienie o 40 etatów. W sierpniu br. PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. podpisała umowę o współpracy z siecią Pall-Ex, która pozwoli firmie dynamicznie rozwijać dystrybucję wykorzystując sieć Partnerów Regionalnych Pall-Ex. Tym samym PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. dołączyła do grona ponad 200 podmiotów współpracujących z Pall-Ex w 6 krajach Europy: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rumunii, Hiszpanii, Portugali i Francji.   Dla dystrybucji palet po kraju jak i Europie konieczne jest zapewnienie wysokojakościowego serwisu. PPT PKS Gdańsk Oliwa S.A. znane jest klientom z wysokiej jakości świadczonych usług. Mamy nadzieję, że współpraca z partnerami Pall-Ex Polska będzie oparta na sprawdzonych, doświadczonych oraz dyspozycyjnych 24h na dobę partnerach ? mówi Rafał Olszewski. ? Oczekujemy, że właśnie tak będzie wyglądała nasza obecność i współpraca w modelu zaproponowanym przez Pall-Ex Polska.  

pallexFirma PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A podjęła decyzję o przystąpieniu do międzynarodowej sieci dystrybucji Pall-Ex Polska, mając nadzieję, że krok ten przyczyni się do dywersyfikacji działalności Spółki.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Od kilku lat PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. rejestruje zwiększenie wolumenu sprzedażowego i obrotów, przy jednoczesnym zachowaniu stałego trendu rozwijania siatki oddziałowej i sprzedażowo-operacyjnej. W samym 2012 r. firma zbudowała 12 nowych oddziałów oraz zwiększyła zatrudnienie o 40 etatów.

W sierpniu br. PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. podpisała umowę o współpracy z siecią Pall-Ex, która pozwoli firmie dynamicznie rozwijać dystrybucję wykorzystując sieć Partnerów Regionalnych Pall-Ex. Tym samym PPT PKS Gdańsk-Oliwa S.A. dołączyła do grona ponad 200 podmiotów współpracujących z Pall-Ex w 6 krajach Europy: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rumunii, Hiszpanii, Portugali i Francji.

 

Dla dystrybucji palet po kraju jak i Europie konieczne jest zapewnienie wysokojakościowego serwisu. PPT PKS Gdańsk Oliwa S.A. znane jest klientom z wysokiej jakości świadczonych usług. Mamy nadzieję, że współpraca z partnerami Pall-Ex Polska będzie oparta na sprawdzonych, doświadczonych oraz dyspozycyjnych 24h na dobę partnerach ? mówi Rafał Olszewski. ? Oczekujemy, że właśnie tak będzie wyglądała nasza obecność i współpraca w modelu zaproponowanym przez Pall-Ex Polska.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C