Praktyki przeddyplomowe studentów z Białorusi w Albatros Cargo

C

25-03-2013

  Od 5 lutego w Albatros Cargo studenci logistyki z Instytutu Biznesu i Technologii Przedsiębiorczości Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu w Mińsku odbywali dwumiesięczne przeddyplomowe praktyki zawodowe. Jest to rezultat dobrze układającej się współpracy Albatros Cargo z białoruskimi uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu oraz Polsko-Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową. where to order bactrim buy imitrex online uk buy allopurinol online no prescription buy flonase online no prescription zovirax without buy hydrochlorothiazide online where to order chantix online Program stażowy jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego FIO. Pobyt w Polsce pozwala na zapoznanie jak w warunkach presji efektywnościowej w gospodarce rynkowej funkcjonują i rozwijają się przedsiębiorstwa, na czym polega w praktyce konkurencja rynkowa, jak są wykorzystywane nowoczesne formy zarządzania procesami produkcyjnymi sprzedażą i ryzykiem. Natomiast praktyki przeddyplomowe w Polsce są nową, kolejną formą szkolenia zawodowego umożliwiającą młodzieży kończącej studia w uczelniach białoruskich zdobycie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji przez specjalistów z zakresu logistyki, na których już dzisiaj jest duże zapotrzebowanie gospodarki białoruskiej. Jesteśmy przekonani, że ta forma wymiany doświadczeń i pomocy w zakresie doskonalenia zawodowego będzie również sprzyjać rozwojowi polsko-białoruskiej współpracy gospodarczej.  

 

loga1Od 5 lutego w Albatros Cargo studenci logistyki z Instytutu Biznesu i Technologii Przedsiębiorczości Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu w Mińsku odbywali dwumiesięczne przeddyplomowe praktyki zawodowe. Jest to rezultat dobrze układającej się współpracy Albatros Cargo z białoruskimi uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu oraz Polsko-Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową.Program stażowy jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego FIO. Pobyt w Polsce pozwala na zapoznanie jak w warunkach presji efektywnościowej w gospodarce rynkowej funkcjonują i rozwijają się przedsiębiorstwa, na czym polega w praktyce konkurencja rynkowa, jak są wykorzystywane nowoczesne formy zarządzania procesami produkcyjnymi sprzedażą i ryzykiem.


Natomiast praktyki przeddyplomowe w Polsce są nową, kolejną formą szkolenia zawodowego umożliwiającą młodzieży kończącej studia w uczelniach białoruskich zdobycie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji przez specjalistów z zakresu logistyki, na których już dzisiaj jest duże zapotrzebowanie gospodarki białoruskiej.


Jesteśmy przekonani, że ta forma wymiany doświadczeń i pomocy w zakresie doskonalenia zawodowego będzie również sprzyjać rozwojowi polsko-białoruskiej współpracy gospodarczej.


fb_like

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C