Premiera Nowego Renault Clio Grandtour dla klientów flotowych odbędzie się podczas szkolenia dla managerów aut firmowych z cyklu Fleet Academy już 18 marca br. w hotelu Belvedere w Zakopanem. W sprzedaży w Polsce nowe Clio pojawi się pod koniec marca 2013.
Nowe Renault Clio Grandtour wyposażone w nowy multimedialny tablet Renault R-Link, w innowacyjny sposób wprowadza do świata motoryzacji stały dostęp do internetu i usług on-line. Posiada wyjątkowo bogate wyposażenie jak na tę klasę samochodów: multimedia, nawigacja, unikalny system dźwiękowy Renault Bass Reflex, karta Renault hands free, system wspomagania ruszania pod górę, funkcja Eko (tryb ekologicznej jazdy), to tylko niektóre spośród nich. Nowe silniki Energy, łączące w sobie szereg innowacyjnych technologii, z których część wywodzi się bezpośrednio ze świata wyścigów samochodowych, zrewolucjonizowały aktualnie obowiązujące standardy. Dzięki nim nowe Renault Clio Grandtour bije kolejne rekordy pod względem zużycia paliwa i emisji CO2 przy zachowaniu wysokiego poziomu przyjemności prowadzenia.
Na szczególną uwagę zasługuje również funkcjonalność tego modelu: duży bagażnik o pojemności 443l z płaską wyjmowaną podłogą, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, niski próg załadunku czy niemająca sobie równych długość załadunku 2,48 m od tylnej klapy do schowka w desce rozdzielczej, po złożeniu przedniego fotela pasażera.
Fleet Academy to cykl szkoleń organizowanych w różnych regionach Polski przez firmę FLEET MEETINGS Sp. z o.o. Szkolenia kierowane są do małych, średnich i dużych firm, dotyczą zagadnień kluczowych z punktu widzenia firm posiadających auta firmowe: finansowania, ubezpieczenia, zarządzania i bezpieczeństwa. Szkolenie Fleet Academy odbędzie się w dniach 18 ? 19 marca br. w hotelu Belvedere w Zakopanem i jest dedykowane: dyrektorom administracyjnym, kierownikom ds. transportu, fleet managerom oraz osobom, które koordynują procesami związanymi z użytkowaniem aut w firmie, które kreują i realizują politykę flotową, opiniują lub decydują o zakupach, współpracują lub planują współpracę z dostawcami usług na rynek flotowy.