Premiera nowej wersji TC eMap już w czerwcu

C

16-05-2013

Na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów, dotyczących zapowiedzianego na początek czerwca wprowadzenia na rynek unowocześnionej wersji zintegrowanego modułu kalkulacyjnego tras TC eMap zawierającego funkcję monitorowania pojazdów. Nowy produkt zostanie po raz pierwszy zaprezentowany opinii publicznej podczas Targów Transportu i Logistyki w Monachium.     To właśnie tam osoby zainteresowane nowościami w branży TSL będą mogły zapoznać się z interfejsem programu. Odświeżony TC eMap wyróżnia się innowacyjnością i doskonałą przejrzystością. Nawet wówczas, gdy użytkownik będzie chciał zobaczyć na mapie dziesięć lub więcej pojazdów monitorowanych przez różne systemy telematyczne. To jest właśnie jedna z najistotniejszych cech nowego produktu TimoCom: możliwość zlokalizowania pojazdów bez względu na to, kto jest producentem poszczególnych rozwiązań telematycznych. W celu prostszego identyfikowania samochodów, każdemu nadajnikowi GPS można przypisać indywidualną nazwę, która ukaże się zarówno w przynależącej do pojazdu etykiecie wewnątrz mapy, jak i w zestawieniu. Jedno kliknięcie powoduje wyświetlenie się zapisanych danych kontaktowych. W ten sposób, gdy zajdzie potrzeba, będzie można natychmiast nawiązać kontakt. Wprowadzenie nowego rozwiązania trackingowego w TC eMap nie spowoduje zniknięcia dotychczasowych funkcji, jak łatwej kalkulacji kosztów czy planowania tras. Tym samym użytkownicy zachowają możliwość szybkiego i prostego ustalenia drogi bezpośrednio z poziomu oferty ładunku zamieszczonej w giełdzie transportowej TC Truck&Cargo. Poza tym już podczas planowania trasy za pomocą modułu kalkulacyjnego tras TC eMap będzie można zobaczyć aktualne informacje dotyczące ruchu na danej drodze. W ten sposób użytkownicy już przed obliczeniem kosztów przejazdu będą mogli sprawdzić, czy wybrana trasa jest rzeczywiście najlepsza. Nadal można będzie także obliczać koszty przejazdu oraz związane z nim koszty dodatkowe (jak np. myto).  


tcemap1Na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów, dotyczących zapowiedzianego na początek czerwca wprowadzenia na rynek unowocześnionej wersji zintegrowanego modułu kalkulacyjnego tras TC eMap zawierającego funkcję monitorowania pojazdów. Nowy produkt zostanie po raz pierwszy zaprezentowany opinii publicznej podczas Targów Transportu i Logistyki w Monachium.

 

 


To właśnie tam osoby zainteresowane nowościami w branży TSL będą mogły zapoznać się z interfejsem programu.


Odświeżony TC eMap wyróżnia się innowacyjnością i doskonałą przejrzystością. Nawet wówczas, gdy użytkownik będzie chciał zobaczyć na mapie dziesięć lub więcej pojazdów monitorowanych przez różne systemy telematyczne.


To jest właśnie jedna z najistotniejszych cech nowego produktu TimoCom: możliwość zlokalizowania pojazdów bez względu na to, kto jest producentem poszczególnych rozwiązań telematycznych. W celu prostszego identyfikowania samochodów, każdemu nadajnikowi GPS można przypisać indywidualną nazwę, która ukaże się zarówno w przynależącej do pojazdu etykiecie wewnątrz mapy, jak i w zestawieniu.


Jedno kliknięcie powoduje wyświetlenie się zapisanych danych kontaktowych. W ten sposób, gdy zajdzie potrzeba, będzie można natychmiast nawiązać kontakt.


Wprowadzenie nowego rozwiązania trackingowego w TC eMap nie spowoduje zniknięcia dotychczasowych funkcji, jak łatwej kalkulacji kosztów czy planowania tras. Tym samym użytkownicy zachowają możliwość szybkiego i prostego ustalenia drogi bezpośrednio z poziomu oferty ładunku zamieszczonej w giełdzie transportowej TC Truck&Cargo.


Poza tym już podczas planowania trasy za pomocą modułu kalkulacyjnego tras TC eMap będzie można zobaczyć aktualne informacje dotyczące ruchu na danej drodze. W ten sposób użytkownicy już przed obliczeniem kosztów przejazdu będą mogli sprawdzić, czy wybrana trasa jest rzeczywiście najlepsza. Nadal można będzie także obliczać koszty przejazdu oraz związane z nim koszty dodatkowe (jak np. myto).

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C