Prestiżowa nagroda dla Dachser

C

03-01-2011

  {modal href="/images/stories/dachser3_big.jpg"}{/modal}DACHSER został wyróżniony w kategorii Transport Spedycja Logistyka za "Innowacyjny system informatyczny" w plebiscycie Gazety Finansowej "Najlepsze produkty dla biznesu  2010". Nasz system IT stanowi dla klientów fundament ich łańcucha dostaw. Im wyższa jest jakość i stabilność danych, tym bardziej efektywny jest przepływ towaru.   - Cała europejska organizacja jest budowana w oparciu o te same zasady działania i ten sam proces. Integracja całego łańcucha dostaw oparta jest na jednym systemie informatycznym wspierającym operacje transportowe w całej Europie. Dzięki temu raz nadany numer identyfikujący paletę nie jest zmieniany pomimo transportowania jej przez kilka krajów, a informacje o jej statusie są dodawanego tego samego systemu widoczne dla każdego oddział - powiedział Grzegorz Lichocik, prezes Dachser Sp. z o.o.   - Dachser, dzięki homogenicznej sieci informatycznej, daję podstawę solidnego systemu do zarządzania, sterowania i kontrolowania łańcuchem dostaw, a dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów, wykorzystuje również w pełni elastyczność tego systemu. Nasi kienci mogą efektywniej planować dostawy i procesy produkcyjne, co w rezultacie daje obustronną satysfakcję - podsumowuje Grzegorz Lichocik.

 

{modal href=”/images/stories/dachser3_big.jpg”}{/modal}DACHSER został wyróżniony w kategorii Transport Spedycja Logistyka za “Innowacyjny system informatyczny” w plebiscycie Gazety Finansowej “Najlepsze produkty dla biznesu  2010”. Nasz system IT stanowi dla klientów fundament ich łańcucha dostaw. Im wyższa jest jakość i stabilność danych, tym bardziej efektywny jest przepływ towaru.

 

Cała europejska organizacja jest budowana w oparciu o te same zasady działania i ten sam proces. Integracja całego łańcucha dostaw oparta jest na jednym systemie informatycznym wspierającym operacje transportowe w całej Europie. Dzięki temu raz nadany numer identyfikujący paletę nie jest zmieniany pomimo transportowania jej przez kilka krajów, a informacje o jej statusie są dodawanego tego samego systemu widoczne dla każdego oddział – powiedział Grzegorz Lichocik, prezes Dachser Sp. z o.o.

 

Dachser, dzięki homogenicznej sieci informatycznej, daję podstawę solidnego systemu do zarządzania, sterowania i kontrolowania łańcuchem dostaw, a dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów, wykorzystuje również w pełni elastyczność tego systemu. Nasi kienci mogą efektywniej planować dostawy i procesy produkcyjne, co w rezultacie daje obustronną satysfakcję – podsumowuje Grzegorz Lichocik.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C