Priority Freight wchodzi na polski rynek

C

10-10-2012

  Firma Priority Freight, dostawca krytycznych czasowo usług frachtunkowych i logistycznych, ogłosił utworzenie spółki w Polsce - Priority Freight Sp z o.o. PF jest aktywna na rynku polskim już od ponad trzech lat, dlatego tą decyzją zamierza podkreślić przywiązanie i wagę nawiązanych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku. Baza firmy mieścić się będzie we Wrocławiu.       Firma dostarcza rozwiązania logistyczne dla poszczególnych rynków i gałęzi przemysłu, szczególnie tam gdzie kluczowe są niezawodność i bezpieczeństwo. Ponadto planuje i wdraża rozwiązania odpowiadające na pozornie niemożliwe logistyczne problemy.   Wejście na polski rynek to część strategii firmy, przewidującej ekspansję na dalsze europejskie segmenty rynku. Ma to na celu wzmocnienie oferty dla sektorów przemysłowych, w których kluczowym aspektem są krytyczne rozwiązania czasowe, takich jak: przemysł samochodowy, lotniczy, energetyczny i farmaceutyczny.   - Aby skutecznie zaspokajać nieustannie zwiększające się potrzeby naszych klientów na terenie całej Europy, kontynuujemy nasz plan rozwoju w najważniejszych lokacjach - wyjaśnia Neal Williams, dyrektor zarządzający. - Dobre usytuowanie Wrocławia sprawia, iż to najlepsza lokalizacja do obsługi rozwijającego się sektora dostawców samochodowych. Polska jest jednym z największych producentów części samochodowych w Europie i nieustannie doświadcza gospodarczego wzrostu pomimo globalnej recesji. Nowe biuro uzupełni istniejące siedziby w Wielkiej Brytanii i Niemczech i będzie kluczowe w przyszłościowym rozwoju sieci dostawców usług transportowych.   Wrocławskim zespołem Priority Freight będzie kierował Arkadiusz Kowalewski, posiadający bogate doświadczenie w sektorze samochodowym jak i lotniczym. Do zadań będzie należało umiejętne zarządzanie każdym elementem łańcucha dostaw.      

 

arekFirma Priority Freight, dostawca krytycznych czasowo usług frachtunkowych i logistycznych, ogłosił utworzenie spółki w Polsce – Priority Freight Sp z o.o. PF jest aktywna na rynku polskim już od ponad trzech lat, dlatego tą decyzją zamierza podkreślić przywiązanie i wagę nawiązanych kontaktów biznesowych na Dolnym Śląsku. Baza firmy mieścić się będzie we Wrocławiu.

 

 

 


Firma dostarcza rozwiązania logistyczne dla poszczególnych rynków i gałęzi przemysłu, szczególnie tam gdzie kluczowe są niezawodność i bezpieczeństwo. Ponadto planuje i wdraża rozwiązania odpowiadające na pozornie niemożliwe logistyczne problemy.

 

Wejście na polski rynek to część strategii firmy, przewidującej ekspansję na dalsze europejskie segmenty rynku. Ma to na celu wzmocnienie oferty dla sektorów przemysłowych, w których kluczowym aspektem są krytyczne rozwiązania czasowe, takich jak: przemysł samochodowy, lotniczy, energetyczny i farmaceutyczny.

 

– Aby skutecznie zaspokajać nieustannie zwiększające się potrzeby naszych klientów na terenie całej Europy, kontynuujemy nasz plan rozwoju w najważniejszych lokacjach – wyjaśnia Neal Williams, dyrektor zarządzający. – Dobre usytuowanie Wrocławia sprawia, iż to najlepsza lokalizacja do obsługi rozwijającego się sektora dostawców samochodowych. Polska jest jednym z największych producentów części samochodowych w Europie i nieustannie doświadcza gospodarczego wzrostu pomimo globalnej recesji. Nowe biuro uzupełni istniejące siedziby w Wielkiej Brytanii i Niemczech i będzie kluczowe w przyszłościowym rozwoju sieci dostawców usług transportowych.

 

Wrocławskim zespołem Priority Freight będzie kierował Arkadiusz Kowalewski, posiadający bogate doświadczenie w sektorze samochodowym jak i lotniczym. Do zadań będzie należało umiejętne zarządzanie każdym elementem łańcucha dostaw.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C