Priority Freight wzmacnia swój team

C

15-10-2012

  Jak podaje Firma Priority Freight, dostawca usług transportowych krytycznych czasowo, do zespołu dołączył Stuart Jones, który zajmie stanowisko business development managera. Powołanie go na to stanowisko jest związane z rozbudową bazy klientów i większym angażowaniem się firmy w budowanie relacji biznesowych. Stuart Jones wnosi do firmy bogate doświadczenie, wysoki poziom umiejętności i ambicji, które dobrze wpisują się w plany Priority Freight.       - Jones będzie odpowiedzialny za nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych w kluczowych branżach dla Priority Freight - sektorze motoryzacyjnym, lotnictwa, energetyki, filmu i rozrywki, dostaw morskich i branży farmaceutycznej. Stuart jest cennym nabytkiem dla zespołu zarządzającego - mówi Andrew Austin, prezes firmy. - Wspomoże nasz innowacyjny model biznesowy i uzupełni strategię na przyszłość. To szczególnie ważne w przypadku nieustannie zmieniających się potrzeb klientów dotyczących przewozów towarowych. Priority Freight dostarcza rozwiązania logistyczne dla poszczególnych rynków i gałęzi przemysłu, szczególnie tam gdzie niezawodność i bezpieczeństwo są kluczowe. Firma planuje i wdraża rozwiązania odpowiadające na pozornie niemożliwe logistyczne problemy.

 

jonesstuartJak podaje Firma Priority Freight, dostawca usług transportowych krytycznych czasowo, do zespołu dołączył Stuart Jones, który zajmie stanowisko business development managera. Powołanie go na to stanowisko jest związane z rozbudową bazy klientów i większym angażowaniem się firmy w budowanie relacji biznesowych. Stuart Jones wnosi do firmy bogate doświadczenie, wysoki poziom umiejętności i ambicji, które dobrze wpisują się w plany Priority Freight.

 

 

 

– Jones będzie odpowiedzialny za nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych w kluczowych branżach dla Priority Freight – sektorze motoryzacyjnym, lotnictwa, energetyki, filmu i rozrywki, dostaw morskich i branży farmaceutycznej. Stuart jest cennym nabytkiem dla zespołu zarządzającego – mówi Andrew Austin, prezes firmy. – Wspomoże nasz innowacyjny model biznesowy i uzupełni strategię na przyszłość. To szczególnie ważne w przypadku nieustannie zmieniających się potrzeb klientów dotyczących przewozów towarowych.


Priority Freight dostarcza rozwiązania logistyczne dla poszczególnych rynków i gałęzi przemysłu, szczególnie tam gdzie niezawodność i bezpieczeństwo są kluczowe. Firma planuje i wdraża rozwiązania odpowiadające na pozornie niemożliwe logistyczne problemy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C