Czysty co-packing w Damco

C

16-06-2010

{modal href="/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg"} {/modal} Od lipca Damco Poland [Part of A.P. Moller-Maersk Group] wchodzi na rynek z nową usługą. Trwające kilka miesięcy przygotowania zaowocowały wybudowaniem na terenie magazynu specjalnej, zamkniętej strefy z niezależną wentylacją i klimatyzacją, podniesionymi standardami czystościowymi oraz specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym nanoszenie numerów partii i dat na produkty. Ponadto w tym czasie zespól Damco dokonał walidacji oraz kwalifikacji pomieszczeń, przeanalizował wszystkie punkty krytyczne procesów, co umożliwi wdrożenie standardu GMP, a tym samym dokonywanie operacji wytwarzania dla produktów leczniczych. Dzięki tym działaniom, a także inwestycjom Damco jest w stanie realizować usługi co-packingu na otwartych produktach farmaceutycznych, spożywczych i weterynaryjnych. Ponadto Damco może realizować usługi dla importu równoległego, jak i zwalnianiać serie produktów leczniczych.   Na chwilę obecną Damco jest jedynym operatorem logistycznym realizującym tak kompleksowe usługi dla branży Pharma. Dzięki tak szerokiemu portfolio usług klient może skorzystać z transportu w kontrolowanej temperaturze, składowania towarów w składzie konsygnacyjnym, co-packingu na opakowaniach zamkniętych, a także od lipca z nowych usług. GMP to również potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności procesów realizowanych przez operatora logistycznego.   - Inwestycja, choć bardzo kosztowna pozwoli nam na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej oraz spowoduje że nasze usługi dla obszaru farmaceutyków będą kompleksowe. Jest niewielu operatorów logistycznych w kraju, którym udało się spełnić wysokie normy standardu GMP. Tym bardziej cieszy, że Damco jest wśród nich - Andrzej Lada-Kubala


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/damco_big.jpg”}

{/modal} Od lipca Damco Poland [Part of A.P. Moller-Maersk Group] wchodzi na rynek z nową usługą. Trwające kilka miesięcy przygotowania zaowocowały wybudowaniem na terenie magazynu specjalnej, zamkniętej strefy z niezależną wentylacją i klimatyzacją, podniesionymi standardami czystościowymi oraz specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym nanoszenie numerów partii i dat na produkty. Ponadto w tym czasie zespól Damco dokonał walidacji oraz kwalifikacji pomieszczeń, przeanalizował wszystkie punkty krytyczne procesów, co umożliwi wdrożenie standardu GMP, a tym samym dokonywanie operacji wytwarzania dla produktów leczniczych.

PROMOCJA

PROMOCJADzięki tym działaniom, a także inwestycjom Damco jest w stanie realizować usługi co-packingu na otwartych produktach farmaceutycznych, spożywczych i weterynaryjnych. Ponadto Damco może realizować usługi dla importu równoległego, jak i zwalnianiać serie produktów leczniczych.

 

Na chwilę obecną Damco jest jedynym operatorem logistycznym realizującym tak kompleksowe usługi dla branży Pharma. Dzięki tak szerokiemu portfolio usług klient może skorzystać z transportu w kontrolowanej temperaturze, składowania towarów w składzie konsygnacyjnym, co-packingu na opakowaniach zamkniętych, a także od lipca z nowych usług. GMP to również potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności procesów realizowanych przez operatora logistycznego.

 

– Inwestycja, choć bardzo kosztowna pozwoli nam na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej oraz spowoduje że nasze usługi dla obszaru farmaceutyków będą kompleksowe. Jest niewielu operatorów logistycznych w kraju, którym udało się spełnić wysokie normy standardu GMP. Tym bardziej cieszy, że Damco jest wśród nich – Andrzej Lada-Kubala

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C