Program rekrutacyjny Multicco

C

18-03-2016

Polska firma transportowo-spedycyjna, stworzyła program rekrutacyjny adresowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program jest adresowany do studentów IV i V roku kierunków: transport i logistyka, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość - i składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest praktyka studencka w firmie, po zakończeniu której istnieje możliwość odbycia płatnego stażu absolwenckiego. Wyróżniającym się stażystom firma proponuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szczegóły dotyczące programu są już dostępne na stronie internetowej przedsiębiorstwa.   – Chcemy inwestować w młode talenty – wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes firmy Multicco – Przede wszystkim zależy nam na pozyskaniu dobrze wykształconych i chętnych do pracy osób, które zostaną w naszej firmie na dłużej. Tym, których zaangażowanie ocenimy najwyżej, złożymy propozycję pracy na atrakcyjnych warunkach – zapowiada.   Tymczasem wyniki polskiej edycji największego na świecie badania wizerunku pracodawców Randstad Award wskazują, że w branży transportowo-logistycznej chciałoby pracować aż 40 proc. ankietowanyc. – To dla nas dobra prognoza, tym bardziej, że w kolejnych latach zapotrzebowanie na usługi transportowe w Europie będzie rosło – komentuje Wojciech Wendrzycki – Polska jest obecnie europejskim liderem w przewozach międzynarodowych, a w ogólnych przewozach Unii Europejskiej plasuje się na drugim miejscu. Dlatego już dziś rekrutujemy młode i zdolne osoby, które z naszą pomocą staną się specjalistami w tej branży – dodaje.  

multicco program rekrutacyjnyPolska firma transportowo-spedycyjna, stworzyła program rekrutacyjny adresowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program jest adresowany do studentów IV i V roku kierunków: transport i logistyka, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość – i składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest praktyka studencka w firmie, po zakończeniu której istnieje możliwość odbycia płatnego stażu absolwenckiego. Wyróżniającym się stażystom firma proponuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szczegóły dotyczące programu są już dostępne na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

 

Chcemy inwestować w młode talenty – wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes firmy Multicco – Przede wszystkim zależy nam na pozyskaniu dobrze wykształconych i chętnych do pracy osób, które zostaną w naszej firmie na dłużej. Tym, których zaangażowanie ocenimy najwyżej, złożymy propozycję pracy na atrakcyjnych warunkach – zapowiada.

 

Tymczasem wyniki polskiej edycji największego na świecie badania wizerunku pracodawców Randstad Award wskazują, że w branży transportowo-logistycznej chciałoby pracować aż 40 proc. ankietowanyc. – To dla nas dobra prognoza, tym bardziej, że w kolejnych latach zapotrzebowanie na usługi transportowe w Europie będzie rosło – komentuje Wojciech Wendrzycki – Polska jest obecnie europejskim liderem w przewozach międzynarodowych, a w ogólnych przewozach Unii Europejskiej plasuje się na drugim miejscu. Dlatego już dziś rekrutujemy młode i zdolne osoby, które z naszą pomocą staną się specjalistami w tej branży – dodaje.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C