Projekt „100”

C

08-10-2014

Rozpoczął się cykl szkoleń stacjonarnych w ramach projektu pt. „Wdrożenie telematyki ekologicznej w 100 przedsiębiorstwach transportowych”.           30 września rozpoczął się cykl szkoleń stacjonarnych w ramach projektu pt. „Wdrożenie telematyki ekologicznej w 100 przedsiębiorstwach transportowych”. Pierwsze szkolenia odbyły się w Dąbrowie Górniczej oraz we Wrocławiu. Kolejne będą miały miejsce w Wyższej Szkole Biznesu (16.10.2014 r.) oraz w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu (17.10.2014 r.) w Dąbrowie Górniczej, a także w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Opolu (18.10.2014 r.).   Intencją projektu jest wdrożenie polityki telematyki ekologicznej (rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne) w 100 przedsiębiorstwach transportowych z całej Polski.   Szczegółowe cele obejmują przygotowanie szkoleniowo-doradcze 300 osób (kluczowa kadra i kierowcy firm transportowych) w zakresie budowania ekologicznej marki, produktu i wizerunku firm.   Projekt jest realizowany przez Instytut Transportu Samochodowego oraz Grupę Image Sp. z o.o. i stanowi odpowiedź na ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs "Zielone światło! Wsparcie rozwiązań proekologicznych".   Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.   Więcej informacji nt realizacji projektu: http://www.telematyka-eko.pl  

ITS logoRozpoczął się cykl szkoleń stacjonarnych w ramach projektu pt. „Wdrożenie telematyki ekologicznej w 100 przedsiębiorstwach transportowych”.

 

 

 

 

 

30 września rozpoczął się cykl szkoleń stacjonarnych w ramach projektu pt. „Wdrożenie telematyki ekologicznej w 100 przedsiębiorstwach transportowych”.

Pierwsze szkolenia odbyły się w Dąbrowie Górniczej oraz we Wrocławiu. Kolejne będą miały miejsce w Wyższej Szkole Biznesu (16.10.2014 r.) oraz w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu (17.10.2014 r.) w Dąbrowie Górniczej, a także w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Opolu (18.10.2014 r.).

 

Intencją projektu jest wdrożenie polityki telematyki ekologicznej (rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne) w 100 przedsiębiorstwach transportowych z całej Polski.

 

Szczegółowe cele obejmują przygotowanie szkoleniowo-doradcze 300 osób (kluczowa kadra i kierowcy firm transportowych) w zakresie budowania ekologicznej marki, produktu i wizerunku firm.

 

Projekt jest realizowany przez Instytut Transportu Samochodowego oraz Grupę Image Sp. z o.o. i stanowi odpowiedź na ogłoszony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs “Zielone światło! Wsparcie rozwiązań proekologicznych”.

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Więcej informacji nt realizacji projektu: http://www.telematyka-eko.pl

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C