Prologis Park Sosnowiec sprzedany za 19,9 mln euro

C

15-10-2012

  Prologis, Inc. oraz Hines Global REIT ogłosiły sprzedaż Prologis Park Sosnowiec w Sosnowcu firmie Hines Global REIT, Inc. Łączna cena sprzedaży wyniosła około 19,9 miliona Euro.  Przedmiotem transakcji są dwa nowoczesne, wynajęte w całości budynki o całkowitej powierzchni magazynowo-biurowej 47 000 metrów kwadratowych. Park, położony na Górnym Śląsku, sąsiadującym z Czechami i Słowacją, oferuje doskonałe połączenia transportowe z Krakowem i Wrocławiem wzdłuż drogi E40 oraz z Warszawą, drogą E75.     1 pille viagra kaufen   Obiekt w Sosnowcu to już piąta nieruchomość zakupiona przez Hines Global REIT od Prologis. Oddalone o zaledwie 30 kilometrów na północ od parku lotnisko w Katowicach, zapewnia znakomite połączenia z większością europejskich miast.   W zawarciu transakcji Prologis reprezentowała firma Jones Lang LaSalle.

 

prologissosnPrologis, Inc. oraz Hines Global REIT ogłosiły sprzedaż Prologis Park Sosnowiec w Sosnowcu firmie Hines Global REIT, Inc. Łączna cena sprzedaży wyniosła około 19,9 miliona Euro.  Przedmiotem transakcji są dwa nowoczesne, wynajęte w całości budynki o całkowitej powierzchni magazynowo-biurowej 47 000 metrów kwadratowych. Park, położony na Górnym Śląsku, sąsiadującym z Czechami i Słowacją, oferuje doskonałe połączenia transportowe z Krakowem i Wrocławiem wzdłuż drogi E40 oraz z Warszawą, drogą E75.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Obiekt w Sosnowcu to już piąta nieruchomość zakupiona przez Hines Global REIT od Prologis. Oddalone o zaledwie 30 kilometrów na północ od parku lotnisko w Katowicach, zapewnia znakomite połączenia z większością europejskich miast.

 

W zawarciu transakcji Prologis reprezentowała firma Jones Lang LaSalle.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C