ProLogis wynajął 9600 m2 w Teresinie

C

15-07-2010

  {modal href="/images/stories/ppteresin_big.jpg"} {/modal} ProLogis,  światowy dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował w dniu 12 lipca br., o wynajęciu 9 600 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin, światowemu producentowi opakowań optycznych nośników danych. buy seroquel cheap celexa generic order vesicare online no prescription generic fenofibrate online how to buy lyrica buy cheap imitrex januvia online flovent without rituxan online where to order flovent online purchase viagra     Do tej pory klient, światowy lider na rynku producentów opakowań optycznych nośników danych,  wynajmował 24 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej na terenie ProLogis Park Teresin, położonego 40 km od centrum Warszawy, bezpośrednio przy międzynarodowej trasie E-30 łączącej Warszawę z Berlinem. Na mocy podpisanej umowy firma zajmie dodatkowe 9 600 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej w tym samym parku.   - Klienci ufają ekspertom - ta prosta sentencja bardzo trafnie oddaje nasz sposób myślenia i działania na rynku - powiedział Wojciech Kosiór, ProLogis leasing manager Polska - Jesteśmy dumni, że nie tylko przekonaliśmy klienta, by rozpoczął z nami współpracę, ale również dlatego, że możemy się wspólnie z nim rozwijać. Może to oznaczać tylko jedno - wynajęta powierzchnia magazynowa doskonale wpisała się lokalizacyjnie i biznesowo w strategię rozwoju naszego Klienta.   ProLogis Park Teresin składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni około 160 000 metrów kwadratowych. Park posiada dostęp do własnej bocznicy kolejowej co wraz z doskonałą lokalizacją parku oferuje klientom parku znakomite rozwiązania komunikacyjne, umożliwiające sprawną dystrybucję towarów zarówno na rynki lokalne, jak i do krajów Europy Środkowo-Wschodniej czy do Rosji.   Klientami ProLogis Park Teresin są takie firmy jak: DHL, Rhenus Contract Logistics, Schenker Tesco czy TCL Operations.

 

{modal href=”/images/stories/ppteresin_big.jpg”}

{/modal}

ProLogis,  światowy dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował w dniu 12 lipca br., o wynajęciu 9 600 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Teresin, światowemu producentowi opakowań optycznych nośników danych.


 

 

Do tej pory klient, światowy lider na rynku producentów opakowań optycznych nośników danych,  wynajmował 24 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej na terenie ProLogis Park Teresin, położonego 40 km od centrum Warszawy, bezpośrednio przy międzynarodowej trasie E-30 łączącej Warszawę z Berlinem. Na mocy podpisanej umowy firma zajmie dodatkowe 9 600 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej w tym samym parku.

 

– Klienci ufają ekspertom – ta prosta sentencja bardzo trafnie oddaje nasz sposób myślenia i działania na rynku – powiedział Wojciech Kosiór, ProLogis leasing manager PolskaJesteśmy dumni, że nie tylko przekonaliśmy klienta, by rozpoczął z nami współpracę, ale również dlatego, że możemy się wspólnie z nim rozwijać. Może to oznaczać tylko jedno – wynajęta powierzchnia magazynowa doskonale wpisała się lokalizacyjnie i biznesowo w strategię rozwoju naszego Klienta.

 

ProLogis Park Teresin składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni około 160 000 metrów kwadratowych. Park posiada dostęp do własnej bocznicy kolejowej co wraz z doskonałą lokalizacją parku oferuje klientom parku znakomite rozwiązania komunikacyjne, umożliwiające sprawną dystrybucję towarów zarówno na rynki lokalne, jak i do krajów Europy Środkowo-Wschodniej czy do Rosji.

 

Klientami ProLogis Park Teresin są takie firmy jak: DHL, Rhenus Contract Logistics, Schenker Tesco czy TCL Operations.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C