Prologis wyróżnione tytułem Super Etycznej Firmy

C

24-03-2023

Prologis po raz trzeci z rzędu znalazł się w gronie najbardziej etycznych firm w Polsce. Tym samym otrzymał statuetkę „Super Etycznej Firmy”.

W konkursie organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu, kancelaria PwC Legal, poddaje surowej ocenie wszystkie aspekty etyczne prowadzonej działalności. Analizuje między innymi zgodność z prawem i ogólnie przyjętymi normami, sposób odnoszenia się do partnerów biznesowych i budowania relacji z pracownikami, stosowanie się do zasad uczciwej konkurencji, a także sposoby walki z oszustwami i nadużyciami oraz zaangażowanie w działalność organizacji pozarządowych.

– Tytuł Super Etycznej Firmy podkreśla słuszność wytyczonych przez nas zasad prowadzenia biznesu, współpracy z partnerami oraz relacji z pracownikami. To cenny kapitał, na którym zbudowaliśmy zaufanie, co dziś przekłada się na historyczne wyniki finansowe i niemal stuprocentowe wynajęcie wszystkich naszych powierzchni magazynowych oraz liczne wyróżnienia nas jako solidnego pracodawcy. Dziękujemy za to wyróżnienie – Paweł Sapek, starszy wiceprezes i dyrektor na Europę Centralną w Prologisie.

Tytuł Super Etycznej Firmy otrzymują organizacje, które przez trzy lata z rzędu pomyślnie przeszły weryfikację i uzyskały status Etycznej Firmy. To wyróżnienie jest ważne przez najbliższe trzy lata i upoważnia Prologis do zaangażowania się w spotkania grup roboczych konkursu, wraz z prawem zgłaszania sugestii do zasad naboru wniosków kandydatów na kolejnych edycji konkursu.

W ostatnim czasie Prologis został wysoko oceniona przez samych pracowników i po raz drugi z rzędu otrzymał certyfikat Great Place to Work. Z kolei miesięcznik Forbes przyznał firmie „Diamenty” za osiągnięcie najwyższego średniego wzrostu wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat. Prologis otrzymał też tytuł Solidny Pracodawca Roku 2022 i Solidny Pracodawca XX-lecia w konkursie Pracodawców RP organizowanym pod patronatem Business Center Club.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C