Property Manager Segro drugi rok z rzędu najlepszy w Polsce

C

10-12-2018

Piotr Krystosiak, Property Manager Segro, wiodącego dewelopera, zarządcy i właściciela nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, otrzymał prestiżową nagrodę Eurobuild Awards 2018 w kategorii Warehouse Manager of the Year.

Piotr Krystosiak, Property Manager Segro, wiodącego dewelopera, zarządcy i właściciela nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, otrzymał prestiżową nagrodę Eurobuild Awards 2018 w kategorii Warehouse Manager of the Year.

Eurobuild Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości komercyjnych i najbardziej prestiżowe w branży nagrody. W ich ramach międzynarodowi eksperci analizują, wyróżniają i nagradzają firmy, projekty oraz przedstawicieli branży, którzy odnoszą sukcesy zarówno na polskim rynku nieruchomości, jak i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nagrody Tenant Awards, w tym statuetka Warehouse Manager of the Year, przyznawane są na podstawie ocen klientów zebranych za pośrednictwem ankiet dotyczących zarządzania budynkami magazynowymi. Badanie jest przeprowadzane przez niezależną agencję badawczą Millward Brown. Piotr Krystosiak otrzymał najwyższe noty od klientów, tym samym zostając najlepszym w 2018 roku managerem powierzchni magazynowych. Ankietowane firmy dobrze oceniły Piotra w obszarze m.in. wysokiego poziomu obsługi, zaangażowania oraz zrozumienia ich potrzeb.

Piotr Krystosiak pełni rolę Property Managera Segro od prawie pięciu lat i jest odpowiedzialny za zarządzanie trzema parkami w Warszawie: Segro Business Park Warsaw, Żerań, Segro Logistics Park Warsaw, Pruszków oraz zakupionego w 2018 roku Segro Business Park Warsaw, Okęcie. Ostatni z zarządzanych przez Piotra parków to 18 600 m2 magazynów klasy A zlokalizowanych w granicach miasta, które są doskonałym rozwiązaniem dla potrzeb logistyki ostatniej mili.

Jest to już druga z rzędu tak prestiżowa nagroda dla Property Managera Segro. W ubiegłym roku otrzymał ją Cezary Pawłowski. Wyróżnienia te pokazują, iż przez lata współpracy Segro zbudowało zaufanie klientów nie tylko poprzez dostarczanie wysokiej jakości, nowoczesnych powierzchni magazynowych, lecz przede wszystkim przez wysoką jakość obsługi i otwartość na potrzeby klientów.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C