Przekazanie pałeczki pokoleniowej w firmie Krone

C

27-08-2010

  {modal href="/images/stories/krone_big.jpg"} {/modal} 18 sierpnia br. Dr Bernard Krone oficjalnie przekazał zarządzanie holdingu Krone synowi Bernardowi. - Po pięciu dekadach aktywności w przedsiębiorstwie nadszedł moment przekazania zarządzania czwartej generacji. To, że mój syn Bernard określi drogę firmy Krone, napawa mnie radością. Jeśli tylko będzie potrzebował mojej rady, będę oczywiście w każdym czasie do jego dyspozycji - powiedział Dr Krone. W uroczystej ceremonii, która była wkomponowana w galę cyrku Krone, Bernard Krone (33) podkreślił, że firma będzie dalej zarządzana zgodnie z filozofią Krone.     - Szczerość i uczciwość wobec naszych pracowników, klientów i wszystkich partnerów, pierwszorzędne produkty jak również wzorcowa innowacyjność - te kompetencje uczyniły firmę Krone w ostatnich dekadach przedsiębiorstwem, które dzisiaj zarówno w obszarze maszyn rolniczych jak i pojazdów użytkowych należy do liderów rynku. Razem z doświadczoną kadrą menedżerską, radą nadzorczą i wieloma  zdolnymi i solidnymi pracownikami wzmocnimy w nadchodzących latach pozycję grupy Krone i zdobędziemy też nowe rynki - podsumował Bernard Krone Ok. 2400 gości biorących udział w ceremonii zgotowało byłemu i nowemu właścicielowi firmy owacje na stojąco.

 

{modal href=”/images/stories/krone_big.jpg”}

{/modal}

18 sierpnia br. Dr Bernard Krone oficjalnie przekazał zarządzanie holdingu Krone synowi Bernardowi. – Po pięciu dekadach aktywności w przedsiębiorstwie nadszedł moment przekazania zarządzania czwartej generacji. To, że mój syn Bernard określi drogę firmy Krone, napawa mnie radością. Jeśli tylko będzie potrzebował mojej rady, będę oczywiście w każdym czasie do jego dyspozycji – powiedział Dr Krone.


W uroczystej ceremonii, która była wkomponowana w galę cyrku Krone, Bernard Krone (33) podkreślił, że firma będzie dalej zarządzana zgodnie z filozofią Krone.

 

 

Szczerość i uczciwość wobec naszych pracowników, klientów i wszystkich partnerów, pierwszorzędne produkty jak również wzorcowa innowacyjność – te kompetencje uczyniły firmę Krone w ostatnich dekadach przedsiębiorstwem, które dzisiaj zarówno w obszarze maszyn rolniczych jak i pojazdów użytkowych należy do liderów rynku. Razem z doświadczoną kadrą menedżerską, radą nadzorczą i wieloma  zdolnymi i solidnymi pracownikami wzmocnimy w nadchodzących latach pozycję grupy Krone i zdobędziemy też nowe rynki – podsumował Bernard Krone


Ok. 2400 gości biorących udział w ceremonii zgotowało byłemu i nowemu właścicielowi firmy owacje na stojąco.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C