Przesyłki Kurierskie w LOT Cargo

C

10-04-2014

Biuro Cargo i Poczty Polskich Linii Lotniczych LOT wprowadziło nowy produkt, przesyłki kurierskie na połączeniach krajowych.           Nowa usługa jest odpowiedzią na zainteresowanie rynku, a także sposobem na wykorzystanie dobrze rozwiniętej siatki połączeń krajowych LOT-u.   Oferta skierowana jest do Agentów LOT Cargo w portach lotniczych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu. LOT Express oferuje najszybszą obsługę przesyłek cargo na połączeniach krajowych. Maksymalna waga towaru nie może przekraczać 31 kg. Przesyłki powinny trafić na lotnisko najpóźniej na godzinę przed planowanym odlotem samolotu (do Terminalu Cargo w Warszawie na 1,5 godziny przed odlotem).

lot-express-logoBiuro Cargo i Poczty Polskich Linii Lotniczych LOT wprowadziło nowy produkt, przesyłki kurierskie na połączeniach krajowych.

 

 

 

 

 

Nowa usługa jest odpowiedzią na zainteresowanie rynku, a także sposobem na wykorzystanie dobrze rozwiniętej siatki połączeń krajowych LOT-u.

 

Oferta skierowana jest do Agentów LOT Cargo w portach lotniczych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Szczecinie i Wrocławiu. LOT Express oferuje najszybszą obsługę przesyłek cargo na połączeniach krajowych. Maksymalna waga towaru nie może przekraczać 31 kg. Przesyłki powinny trafić na lotnisko najpóźniej na godzinę przed planowanym odlotem samolotu (do Terminalu Cargo w Warszawie na 1,5 godziny przed odlotem).

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C