Przesyłki niestandardowe do krajów Skandynawii

C

29-09-2016

ROHLIG SUUS Logistics uzupełnił swoją ofertę o usługę skierowaną do klientów dostarczających do krajów Skandynawii przesyłki charakteryzujące się określonymi, niestandardowymi parametrami, których nie obejmuje klasyczny serwis drobnicowy ani transport całopojazdowy. Oferta operatora dotyczy ładunków, zajmujących więcej niż cztery miejsca paletowe, o całkowitej masie przekraczającej 3000 kg wagi rzeczywistej. Nie bez znaczenia pozostaje także długość przesyłki (ponad 4 metry) oraz jej wysokość. ROHLIG SUUS Logistics dysponuje flotą przeznaczoną do transportu przesyłek wyższych niż standardowe, mieszczących się w przedziale od 2,5 do 3 metrów.   Oprócz krótkiego transit time oraz codziennych, regularnych transportów ze Szczecina do Szwecji i Norwegii, firma zapewnia również kompleksową obsługę kierunku, obejmującą odprawę we własnych terminalach i własnej agencji celnej, a także zwrot oryginalnych dokumentów. Jak podkreśla Marcin Grzelak, Branch Director w ROHLIG SUUS Logistics „Wysyłka tak nietypowych przesyłek, które są zbyt duże na spedycję drobnicową, a zbyt małe na całopojazdową, może być problematyczna dla klientów, ze względu na wysoką cenę transportu bądź konieczność nadania towaru przez tzw. doładunek. ROHLIG SUUS Logistics obsługuje tego typu przesyłki, oferując stałe połączenia do krajów Skandynawii, w atrakcyjnych stawkach. Wskazana usługa nie tylko stanowi uzupełnienie naszej oferty ale wyznacza również kierunek dalszego rozwoju oddziału w Szczecinie."

SkandynawiaROHLIG SUUS Logistics uzupełnił swoją ofertę o usługę skierowaną do klientów dostarczających do krajów Skandynawii przesyłki charakteryzujące się określonymi, niestandardowymi parametrami, których nie obejmuje klasyczny serwis drobnicowy ani transport całopojazdowy.

Oferta operatora dotyczy ładunków, zajmujących więcej niż cztery miejsca paletowe, o całkowitej masie przekraczającej 3000 kg wagi rzeczywistej. Nie bez znaczenia pozostaje także długość przesyłki (ponad 4 metry) oraz jej wysokość. ROHLIG SUUS Logistics dysponuje flotą przeznaczoną do transportu przesyłek wyższych niż standardowe, mieszczących się w przedziale od 2,5 do 3 metrów.

 

Oprócz krótkiego transit time oraz codziennych, regularnych transportów ze Szczecina do Szwecji i Norwegii, firma zapewnia również kompleksową obsługę kierunku, obejmującą odprawę we własnych terminalach i własnej agencji celnej, a także zwrot oryginalnych dokumentów.

Jak podkreśla Marcin Grzelak, Branch Director w ROHLIG SUUS Logistics „Wysyłka tak nietypowych przesyłek, które są zbyt duże na spedycję drobnicową, a zbyt małe na całopojazdową, może być problematyczna dla klientów, ze względu na wysoką cenę transportu bądź konieczność nadania towaru przez tzw. doładunek. ROHLIG SUUS Logistics obsługuje tego typu przesyłki, oferując stałe połączenia do krajów Skandynawii, w atrakcyjnych stawkach. Wskazana usługa nie tylko stanowi uzupełnienie naszej oferty ale wyznacza również kierunek dalszego rozwoju oddziału w Szczecinie.”

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C