PS Trade Trans obsłuży spedycję pociągów PESA do Włoch

C

28-08-2014

Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans z Grupy PKP CARGO podpisało ze spółką Pojazdy Szynowe PESA umowę na obsługę spedycyjną związaną z dostarczeniem 40 pojazdów typu ATR 220TR z Polski do Włoch. Umowa będzie obowiązywać od sierpnia 2014 roku do grudnia 2015 roku.         Kontrakt przewiduje kompleksową obsługę klienta, w tym usługi dodatkowe, takie jak zaopatrzenie w paliwo i wodę na trasie przejazdu. Pierwszy pociąg do badań testowych ze Żmigrodu (woj. dolnośląskie) do włoskiej Pizy został z sukcesem dostarczony 20 sierpnia. Transport pozostałych 39 pojazdów rozpocznie się w grudniu 2014 roku. - Spółka PESA S.A. jest naszym stałym klientem, dla którego realizujemy wiele kontraktów. Podpisanie kolejnej umowy potwierdza, że kompleksowa obsługa producentów pasażerskich pojazdów szynowych stała się naszą specjalnością – mówi Robert Jaworski, członek zarządu PS Trade Trans.  PS Trade Trans jest międzynarodowym operatorem logistycznym z grupy PKP CARGO, świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych. W ostatnich latach z powodzeniem zrealizował kontrakty na przewóz za granicę łącznie 130 pojazdów szynowych, w tym 39 pojazdów do Włoch (Bari, Ferrara, Rovato), 30 pojazdów do Czech (Ceska Trebova), 38 pojazdów do Estonii, jednego pojazdu do Kazachstanu (Turkestan), dwóch pojazdów do Rosji (Moskwa) oraz jednego pojazdu na Ukrainę (Simferopol).

PESAPrzedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans z Grupy PKP CARGO podpisało ze spółką Pojazdy Szynowe PESA umowę na obsługę spedycyjną związaną z dostarczeniem 40 pojazdów typu ATR 220TR z Polski do Włoch. Umowa będzie obowiązywać od sierpnia 2014 roku do grudnia 2015 roku.

 

 

 

 

Kontrakt przewiduje kompleksową obsługę klienta, w tym usługi dodatkowe, takie jak zaopatrzenie w paliwo i wodę na trasie przejazdu. Pierwszy pociąg do badań testowych ze Żmigrodu (woj. dolnośląskie) do włoskiej Pizy został z sukcesem dostarczony 20 sierpnia. Transport pozostałych 39 pojazdów rozpocznie się w grudniu 2014 roku.

Spółka PESA S.A. jest naszym stałym klientem, dla którego realizujemy wiele kontraktów. Podpisanie kolejnej umowy potwierdza, że kompleksowa obsługa producentów pasażerskich pojazdów szynowych stała się naszą specjalnością – mówi Robert Jaworski, członek zarządu PS Trade Trans. 

PS Trade Trans jest międzynarodowym operatorem logistycznym z grupy PKP CARGO, świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu, przeładunków, magazynowania i usług celnych. W ostatnich latach z powodzeniem zrealizował kontrakty na przewóz za granicę łącznie 130 pojazdów szynowych, w tym 39 pojazdów do Włoch (Bari, Ferrara, Rovato), 30 pojazdów do Czech (Ceska Trebova), 38 pojazdów do Estonii, jednego pojazdu do Kazachstanu (Turkestan), dwóch pojazdów do Rosji (Moskwa) oraz jednego pojazdu na Ukrainę (Simferopol).

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C