“Logistyka w teorii i praktyce” – zaproszenie

C

20-02-2013

  W dniach 1-3 marca 2013 r. w Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego na Helu odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej pt. "Logistyka w teorii i praktyce". Organizatorem jest Naukowe Koło Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.   Celem konferencji jest konfrontacja wiedzy teoretycznej zdobywanej podczas zajęć na Uniwersytecie z praktycznym zastosowaniem logistyki w gospodarce. W konferencji wezmą udział obecni i byli studenci NKL, przedstawiciele Koła Nauko wego LOGITOR,jak również przedstawiciele praktyki gospodarczej zajmujący się szeroko rozumianą logistyką.   Więcej informacji na nkl.ek.ug.edu.pl    

 

kolo1W dniach 1-3 marca 2013 r. w Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego na Helu odbędzie się kolejna edycja Konferencji Naukowej pt. “Logistyka w teorii i praktyce”. Organizatorem jest Naukowe Koło Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.


 


Celem konferencji jest konfrontacja wiedzy teoretycznej zdobywanej podczas zajęć na Uniwersytecie z praktycznym zastosowaniem logistyki w gospodarce.


W konferencji wezmą udział obecni i byli studenci NKL, przedstawiciele Koła Nauko wego LOGITOR,jak również przedstawiciele praktyki gospodarczej zajmujący się szeroko rozumianą logistyką.

 

Więcej informacji na nkl.ek.ug.edu.pl

 

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C