Raben przedłużył umowę najmu w parku pod Poznaniem

C

05-11-2012

  Firma Panattoni Europe poinformowała o przedłużeniu umowy najmu w parku w Wielkopolsce z  Raben Polska, która pozostanie w nowoczesnym obiekcie magazynowym o powierzchni 26 600 m2. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.     buy viagra no prescription buy cheap ventolin where to buy victoza online cheap armour online where to order zovirax online cheap generic propecia cheap generic benicar       Firma jest wieloletnim klientem Panattoni Europe. Poza powierzchnią magazynową w Poznaniu, korzysta z parku logistycznego w Strykowie, zajmując łącznie ponad 37 700 m2 powierzchni dewelopera. Park pod Poznaniem to nowoczesne centrum dystrybucyjne, w którym znajduje się obiekt magazynowy o powierzchni 26 600 m2 w całości zajmowany przez firmę Raben.   Park jest wyposażony w 35 doków rozładunkowych, parking dla 40 samochodów ciężarowych oraz 60 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Inwestycja znajduje się w odległości 16 km od centrum Poznania, tuż przy drodze ekspresowej S11, 2,5 km w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11.

 

panatonniparkFirma Panattoni Europe poinformowała o przedłużeniu umowy najmu w parku w Wielkopolsce z  Raben Polska, która pozostanie w nowoczesnym obiekcie magazynowym o powierzchni 26 600 m2. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International.

 

 

 

 

 


Firma jest wieloletnim klientem Panattoni Europe. Poza powierzchnią magazynową w Poznaniu, korzysta z parku logistycznego w Strykowie, zajmując łącznie ponad 37 700 m2 powierzchni dewelopera. Park pod Poznaniem to nowoczesne centrum dystrybucyjne, w którym znajduje się obiekt magazynowy o powierzchni 26 600 m2 w całości zajmowany przez firmę Raben.

 

Park jest wyposażony w 35 doków rozładunkowych, parking dla 40 samochodów ciężarowych oraz 60 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Inwestycja znajduje się w odległości 16 km od centrum Poznania, tuż przy drodze ekspresowej S11, 2,5 km w linii prostej od skrzyżowania dróg A2, E30, S11.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C