Rada Nadzorcza PKP CARGO rozpoczęła procedurę wybory nowego prezesa

C

18-12-2013

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki PKP CARGO dokonało 17 grudnia zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Do rady weszli Paweł Ruka i Stanisław Knaflewski, obaj ze statusem członków niezależnych.           Skład rady zasilił również, powołany z kolei przez PKP SA, Konrad Anuszkiewicz, który zastąpił Piotra Fidosa (złożył rezygnację z zasiadania w radzie 12 grudnia). Rada Nadzorcza na posiedzeniu 17 grudnia rozpoczęła proces wyłaniania nowego prezesa spółki.   Obecnie Rada Nadzorcza spółki PKP CARGO liczy 11 członków. W środę na stronie internetowej spółki i w prasie ukazało się ogłoszenie o konkursie na stanowisko prezesa PKP CARGO, w którym określone są wymagania i warunki rekrutacji kandydatów. Rada Nadzorcza prowadzi procedurę wyłaniania nowego prezesa przy współpracy z niezależną firmą doradztwa personalnego.   Kandydaci mogą się zgłaszać do 20 stycznia 2014 roku, rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się w dwóch turach, do dnia 7 lutego. 18 listopada z funkcji prezesa zarządu zrezygnował Łukasz Boroń. Zgodnie z uchwałą zarządu spółki, jego obowiązki przejął Adam Purwin, członek zarządu ds. finansowych.

pkpcargologoNadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki PKP CARGO dokonało 17 grudnia zmian w Radzie Nadzorczej spółki. Do rady weszli Paweł Ruka i Stanisław Knaflewski, obaj ze statusem członków niezależnych.

 

 

 

 

 

Skład rady zasilił również, powołany z kolei przez PKP SA, Konrad Anuszkiewicz, który zastąpił Piotra Fidosa (złożył rezygnację z zasiadania w radzie 12 grudnia). Rada Nadzorcza na posiedzeniu 17 grudnia rozpoczęła proces wyłaniania nowego prezesa spółki.

 

Obecnie Rada Nadzorcza spółki PKP CARGO liczy 11 członków. W środę na stronie internetowej spółki i w prasie ukazało się ogłoszenie o konkursie na stanowisko prezesa PKP CARGO, w którym określone są wymagania i warunki rekrutacji kandydatów. Rada Nadzorcza prowadzi procedurę wyłaniania nowego prezesa przy współpracy z niezależną firmą doradztwa personalnego.

 

Kandydaci mogą się zgłaszać do 20 stycznia 2014 roku, rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się w dwóch turach, do dnia 7 lutego. 18 listopada z funkcji prezesa zarządu zrezygnował Łukasz Boroń. Zgodnie z uchwałą zarządu spółki, jego obowiązki przejął Adam Purwin, członek zarządu ds. finansowych.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C