RAILVIS.com: rewolucja w transporcie kolejowym

C

10-09-2020

Kolejowy biznes cargo łączy obecnie unikatowa, nowoczesna i bezpieczna platforma RAILVIS.com, która skupia w jednym miejscu oferty wolnych zasobów wagonowych i lokomotyw w całej Europie.

Kolejowy biznes cargo łączy obecnie unikatowa, nowoczesna i bezpieczna platforma RAILVIS.com, która skupia w jednym miejscu oferty wolnych zasobów wagonowych i lokomotyw w całej Europie.

 

 

 

RAILVIS.com, innowacyjna platforma online dla sektora kolejowych transportów towarowych, która skutecznie łączy wszystkich europejskich uczestników rynku, rozpoczęła dziś swoją działalność. Niezależna platforma RAILVIS.com oferuje swoim użytkownikom możliwość łatwego i szybkiego znalezienia wolnych mocy przewozowych lokomotyw lub wagonów, a dzięki kompletnej cyfryzacji przynosi rewolucyjną, nawet trzydziestokrotną oszczędność czasu w porównaniu do tradycyjnych procesów zamawiania.

Podmioty, które korzystają z transportu kolejowego, musiały dotychczas w bardzo skomplikowany sposób szukać dostawcy, jego ceny i możliwości oraz wszystko to porównywać manualnie. Następnie konieczne było komunikowanie się z każdym dostawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub spotkań osobistych, tak więc proces zamawiania był bardzo czasochłonny i skomplikowany.

– Tradycyjny proces zamówień i ofert transportu kolejowego jest bardzo nieefektywny. Idea stworzenia niezależnej platformy online, która będzie dla użytkownika intuicyjna, zrozumiała i ułatwi kompletną powiązaną komunikację, była zatem całkowicie naturalna. Cieszymy się, że przedstawiamy ją właśnie teraz, po długim okresie prób i testowania rynku, wraz z naszymi fachowcami z długoletnim doświadczeniem w branży. RAILVIS.com skutecznie połączy wzajemnie wszystkich europejskich interesariuszy rynku kolejowego, wspomagając w ten sposób ich dalszy wzrost – tłumaczy Adam Froněk, dyrektor zarządzający i współzałożyciel platformy RAILVIS.com.

 

Oszczędność pracy, czasu i pieniędzy

Platforma RAILVIS.com jako pierwsza na rynku przejrzyście skupia wszystkie dostępne możliwości wynajmu wagonów i lokomotyw. Użytkownicy mogą lepiej zorientować się w ofercie i popycie wolnych zasobów oraz wybrać te, które są najkorzystniejsze pod względem ceny i czasu. Innowacja ta potrafi skokowo zaoszczędzić czas: zamówienia, które dotychczas trwały dni lub nawet tygodnie, mogą zostać załatwione dzięki RAILVIS.com w ciągu 15 minut. Użytkownicy platformy RAILVIS.com mogą zatem w razie oferowania lub wyszukiwania wagonów, lokomotyw i usług w transporcie kolejowym optymalizować koszty, zwiększyć wydajność i rentowność.

Logowanie na platformie RAILVIS.com jest łatwe i szybkie – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, gdzie dodatkowo skorzystać można z filmu instruktażowego. Proste i intuicyjne jest również samo wyszukiwanie ofert firm kolejowych, które są przejrzyście posortowane, a z ofert wolnych mocy przewozowych wagonów lub lokomotyw każdy zainteresowany może wybrać odpowiednią cenę za żądaną usługę. Oprócz wyszukiwania wolnych zasobów w ramach transportu kolejowego, firmy mogą też oferować wynajęcie własnych wagonów kolejowych, których aktualnie nie używają.

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C