Razem można więcej

C

19-05-2020


Firma Hellmann Worldwide Logistcs Polska w walce z Covid-19 wspiera wszystkich tych, którzy na pierwszej linii ognia walczą z wirusem narażając swoje zdrowie dla innych.

 

 

 

Grupa Żywiec wspólnie z partnerami przygotował bezalkoholowy napój o smaku grejpfruta z pomarańczą na bazie słodu, lemoniady owocowej i witamin do bezpłatnej dystrybucji wśród lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz przedstawicieli innych służb. Napój został wyprodukowany tylko na potrzeby akcji. Ponad pół miliona opakowań trafiło do różnych placówek w całej Polsce.

Firma Hellmann jako partner Grupy Żywiec dołączyła z wielkim zaangażowaniem do tego projektu i przewiozła palety z napojem z Warki do różnych miejsc w Polsce na zasadzie non-profit.

Odbiorcami transportów były instytucje medyczne: szpitale, stacje ratownictwa medycznego, stacje pogotowia oraz urzędy miasta, urzędy gminy, straż miejska, komendy policji.

– Hellmann angażując się w działania mające na celu niesienie pomocy chce wesprzeć szlachetną akcję Grupy Żywiec i dołączyć się do podziękowań dla całej służby medycznej i innych służb dających realne wsparcie nam wszystkim. Mimo ograniczeń wynikających z epidemii koronawirusa, Hellmann cały czas pracuje by zapewnić nieprzerwane funkcjonowanie łańcucha dostaw dla  takiej akcji jak ta, oraz we wszystkich innych rejonach – powiedział Jacek Przybyłowski prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Projekt „Dla bohaterów naszego Ż” pokazuje, że razem można więcej.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C