Real Management właścicielem centrum Good Point Łubna

C

04-08-2010

  {modal href="/images/stories/gp1_big.jpg"} {/modal} Real Management, deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz rezydencjonalnych, został właścicielem nieruchomości Good Point Łubna (dawna siedziba Avans). Obiekt zrealizowany w ramach strategii SBU (Small Business Units) przeznaczony jest dla mniejszych najemców magazynowych z jednoczesnym zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową i  wystawienniczo-handlową.     Good Point Łubna to istniejący kompleks pełniący funkcję magazynową, biurową oraz  wystawienniczą, zlokalizowany w miejscowości Łubna, 15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii i 6 km od miejscowości Konstancin Jeziorna. Dodatkowo o atrakcyjności centrum stanowi bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej nr 79. Lokalizacja ta pozwala na łatwy dostęp do obiektu dla potencjalnych klientów zarówno transportem publicznym jak i prywatnym, a najemcom zapewnia doskonałą ekspozycję.   Good Point Łubna znajduje się w okolicy, w której do tej pory zrealizowaliśmy inną inwestycję - Good Point Puławska i właśnie wznosimy kolejną - Good Point Puławska II. Bliskość Warszawy i intensywnie rozwijająca się sieć drogowa korzystnie wpływają na atrakcyjność powierzchni magazynowo-logistycznych w Łubnej - wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. To wszystko w połączeniu z coraz lepszą atmosferą inwestycyjną w Polsce gwarantuje sukces - dodaje.   Centrum logistyczne Good Point Łubna wpisuje się w coraz silniej panujący na rynku magazynowym, zarówno w Polsce jak i w Europie, trend. Jest ono przykładem Small Business Units, czyli centrum, którym interesują się mniejsi najemcy potrzebujący nie tylko przestrzeni do przechowywania, ale także powierzchni biurowych i handlowo-wystawienniczych.   Powierzchnia magazynowa centrum zajmuje ponad  4500 m2, powierzchnia biurowa i techniczna 1200 m2, natomiast pozostałe 800 m2 stanowi powierzchnia wystawiennicza.  Łącznie powierzchnia użytkowa to około 6 700 m2. Zarówno powierzchnia biurowa jak i usługowa centrum Good Point Łubna zlokalizowane są na kondygnacjach budynku, a ich układ daje najemcom możliwość wydzielenia dwóch samodzielnych modułów biurowych i dwóch modułów handlowych z szansą indywidualnego kształtowania przestrzeni. Zaprojektowana w nowoczesnej formie powierzchnia magazynowa wyposażona jest w doki hydrauliczne z rampą, a także posiada niepylące posadzki. Wysokość budynku w świetle osiąga 7 m, siatka słupów - 16,5 m na 11 m, a maksymalna wytrzymałość posadzki to 5 ton na m2.    

 

{modal href=”/images/stories/gp1_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Real Management, deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz rezydencjonalnych, został właścicielem nieruchomości Good Point Łubna (dawna siedziba Avans). Obiekt zrealizowany w ramach strategii SBU (Small Business Units) przeznaczony jest dla mniejszych najemców magazynowych z jednoczesnym zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową i  wystawienniczo-handlową.

 

 

Good Point Łubna to istniejący kompleks pełniący funkcję magazynową, biurową oraz  wystawienniczą, zlokalizowany w miejscowości Łubna, 15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii i 6 km od miejscowości Konstancin Jeziorna. Dodatkowo o atrakcyjności centrum stanowi bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej nr 79. Lokalizacja ta pozwala na łatwy dostęp do obiektu dla potencjalnych klientów zarówno transportem publicznym jak i prywatnym, a najemcom zapewnia doskonałą ekspozycję.

 

Good Point Łubna znajduje się w okolicy, w której do tej pory zrealizowaliśmy inną inwestycję – Good Point Puławska i właśnie wznosimy kolejną – Good Point Puławska II. Bliskość Warszawy i intensywnie rozwijająca się sieć drogowa korzystnie wpływają na atrakcyjność powierzchni magazynowo-logistycznych w Łubnej – wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. To wszystko w połączeniu z coraz lepszą atmosferą inwestycyjną w Polsce gwarantuje sukces – dodaje.

 

Centrum logistyczne Good Point Łubna wpisuje się w coraz silniej panujący na rynku magazynowym, zarówno w Polsce jak i w Europie, trend. Jest ono przykładem Small Business Units, czyli centrum, którym interesują się mniejsi najemcy potrzebujący nie tylko przestrzeni do przechowywania, ale także powierzchni biurowych i handlowo-wystawienniczych.

 

Powierzchnia magazynowa centrum zajmuje ponad  4500 m2, powierzchnia biurowa i techniczna 1200 m2, natomiast pozostałe 800 m2 stanowi powierzchnia wystawiennicza.  Łącznie powierzchnia użytkowa to około 6 700 m2. Zarówno powierzchnia biurowa jak i usługowa centrum Good Point Łubna zlokalizowane są na kondygnacjach budynku, a ich układ daje najemcom możliwość wydzielenia dwóch samodzielnych modułów biurowych i dwóch modułów handlowych z szansą indywidualnego kształtowania przestrzeni. Zaprojektowana w nowoczesnej formie powierzchnia magazynowa wyposażona jest w doki hydrauliczne z rampą, a także posiada niepylące posadzki. Wysokość budynku w świetle osiąga 7 m, siatka słupów – 16,5 m na 11 m, a maksymalna wytrzymałość posadzki to 5 ton na m2.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C